Новини форуму:

Пошук

Приміський маршрут (околицями міста 20км).

Простенький короткий маршрутик околицями міста Бердичева. Більша частина проходить бездоріжжям, але хіба то злякає справжнього райдера?! Не раджу катати після рясних дощів. Грунтові доріжки невблаганно розмиває дощ, і поїздка може перетворитися на жах. До того ж авто "ЗІЛ", які також подорожують тамтешніми шляхами, розривають борозни і в них утворюється ставок. І тоді для переправи доведеться брати ще й човен:)

На мінусах закінчили, тепер до плюсів. Частина маршруту проходить придорожніми посадками, польовими доріжками, хвойною дикою посадкою. Ці ділянки особливо круто проїжджати не поспішаючи, адже хвойне повітря дарує "лісову ейфорію" (дезодорант Glade відпочиває). Дивовижна краса поруч з містом, тут можна відпочивати на велосипедах і з сім'єю. В хвойних посадках трапляється пісок, його можна без проблем об'їхати або пройтися і сповна насолодитися хвойними насадженнями.

Співвідношення асфальт/грунт: 35% / 65%. Протяжність маршруту: 20 км. О, ледь не забув про головне. Влітку тут не дають насолодитися природою кровосісі:). На відпочинок мені вистачило 1-ї години.

Не обмежуйте себе в задоволенні, оберіть час і вперед!

Схожі маршрути:

Бердичів-Хмелище-Червоне-Бердичів(54км)

Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка-Хмелище-Бердичів(30км)

Бердичів-Хмелище(12км)

Лісовими околицями Бердичева(12км)

Містом та об'їздною дорогою(16км)

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

Буду дуже радий, якщо вам буде що додати. Бажаю вдало провести час.

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua