Новини форуму:

Пошук

Лісовими околицями Бердичева(12км)

Я використовую цей релакс - маршрут частенько після роботи. Особливо, коли їду самотужки. Після трудового дня, містом стає просто нестерпним.  Рекомендую маршрут, який нагадує неймовірну пригоду - короткий, легкий, цікавий, але вражає послідовністю зміни пейзажів. Між подорожами асфальтом та лісом, вибір завжди падає на останньому. В цьому маршруті є лісові посадки, ставки, милі оку - стежечки, велетень-ливарний завод. Нитка маршруту проходить околицями міста. Перша хвойна посадка в народі має назву "Трикутник".

Щодо мосту на маршруті через залізничні колії. Я за безпечний перехід через залізничне полотно. По можливості завжди переходьте колії у встановлених місцях - на пішохідних мостах.

Крутіть педалі, катайтеся в своє задоволення. Не зупиняйтеся на досягнутому, мрійте, відкривайте для себе нові горизонти!

Головні речі, які можуть цікавити велосипедиста щодо маршруту, який він обрав: В дорогу візьміть воду та декілька цукерок. Адже маршрут не передбачає довготривалу поїздку. А оскільки наш організм втрачає калорії у боротьбі з відстанню пройденою на велосипеді, цукерки будуть чудовим бонусом у боротьбі з голодом.

Якість дорожнього покриття по ділянкам, якщо є така можливість, співвідношення у % асфальт та грунт: приємно дивує.:) Є відрізки доріг, де можна пролітати як "вітер у полі". 60% - асфальт, 40% - грунт та стежечки.

Кількість трафіку(автомобілів): автомобілі лише у місті. Лісом помічено не було, хоча дорога дозволяє.

Тип важкості маршруту: легкий. Можна запросити подругу чи дружину:) А головне, у вас є цукерки.  Не забудьте їх взяти:)

Скільки потрібно вільного часу (приблизно годин): відстань долається за 40 хвилин.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту: ми часто катали цим маршрутом зимою;

Прислухався до природи:) #1

Прислухався до природи;) #2

Схожі маршрути:

Бердичів - Хмелище - Червоне - Бердичів
Бердичів-Хмелище
Містом та об'їздною дорогою(16км)


Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

Буду радий, якщо вам буде що додати. Бажаю вдало провести час.

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua