Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Генеральські ставки(7км)

Хто не має велосипед, той плаває в р. Гнилоп'ять, відпочиває на шандорі. В кого ж є велосипед, може дозволити собі більше, ніж просто похід до води. За межами міста, на окраїні, є чудове озеро, яке отримало назву "Генеральське". Скоріше за все, це пов'язано з тим, що поруч знаходиться полігон військової частини. Там завжди не так багато людей, місцерозташування дає можливість пограти у м'яча, розпалити багаття, вдало провести час. Головне, не забути після себе прибрати. А саме головне, там чиста вода та пісочок.:) Через те, що це місце знаходиться поруч, ми завжди обираємо його для відпочинку після масових велопробігів. Тому, приємного відпочинку.


Головні речі, які можуть цікавити велосипедиста щодо маршруту, який він обрав:

Потрібно з собою везти воду та продукти. Найближчий магазин знаходиться у місті. Криниць поруч немає, принаймні мною помічених не було.

Якість дорожнього покриття по ділянкам, якщо є така можливість, співвідношення у % асфальт та грунт:

Містом - асфальт, поза межами - 200 м грунту і ставок перед очима. (98% - асфальт, 2% - грунт).

Кількість трафіку(автомобілів): Як для шляху, що веде на об'їздну Бердичева, авто чомусь майже відсутні. В портфелі завжди повинна бути аптечка, адже вирушаєте в дику природу:)

Тип важкості маршруту: легкий.

Скільки потрібно вільного часу (приблизно годин): Все залежить від ваших планів. Для мене це завжди поїздка типу "матрац". Генеральські ставки знаходяться поруч з містом. Тому і планувати поїздку потрібно на цілий світловий день.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Велопробіг на День міста Бердичева

Схожі маршрути:

Бердичів - Жежелів(13км)

Бердичів - Медведівка(21км)

Бердичів-Хажин-Терехове-Кикишівка-Бистрик-Бердичів(25км)


Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua