Новини форуму:

Пошук

Бердичів-С.Солотвин-Н.Солотвин-Никонівка-Кукільня-Червоне-Бердичів(70км)

Який же велосипедист без карти своєї області?! ОТ і я одного погожого дня завітав до книгарні, щоб прикупити собі корисний паперовий девайс розробника Геосвіт. На найближчі вихідні спланував по купленій карті маршрут, який тепер перед вами. Під час проходження спіткало невелике розчарування, однак все по порядку.

Власне пригоди починаються в селі Старий Солотвин, яке налічує близько 700 дворів. Їзда трасою Житомир-Бердичів - то лише розігрів ніг. При в'їзді в село вас зустріне величезна вивіска у стилі "хенд-мейд". Окрім того в селі є церква та острівець посеред ставка.

Старий та Новий Солотвин з'єднує традиційна сільська дорога з бруківки. На півдорозі ліворуч стоїть пам'ятник хліборобу, принаймні стояв.

Новий Солотвин потопає в посадці хвої, тому на цій ділянці маршруту, особливо, нікуди не хочеться поспішати. ... а далі було село Никонівка. Жителі Никонівки пишаються високою церквою, яка звилася до небес.

А ось далі чекав справжній сюрприз, про який я згадував вище. Вказаної на карті дороги між селами Никонівка та кукільня не було. Довіряй, але перевіряй. Осінньої пори 4 км довелося їхати розмитою польовою дорогою. Варто сказати, що велосипедисти велоклубу Зіг-Заг, ніколи не поверталися назад, а завжди їхали вперед. Ніколи не шукали легких шляхів. Тому завжди велосипеди учасників топтали болото, калюжі, бруківку... все що на шляху зустрічали. Тому, якщо бажаєте повернутися чистенькими, цей маршрут краще долати в сухий, погожий день.

В Кукільню ми таки потрапили, але мокрі та розлючені. Низенька мініатюрна церква стилі "фен-шуй" та дзвони поруч - візитівка цього села.

Далі маршрут веде в СМТ. Червоне. За бажанням можна заїхати в маєток Грохольських. В нашому ж випадку ми повернули в сторону Чорнолозського лісництва, яке межує з селом Хмелище. А звідти рукою подати до міста. Доріжка прямо виводить на одну з вулиць міста Бердичева.

Щодо харчів та води. Краще брати з собою. В різних селах смак води не однаковий. Наприклад в Старому Соловтині вода мені не сподобалася, занадто м'яка. Якщо вам вдасться дісталися до смт. Червоне, рекомендую мінімаркет в центрі. Там продають чудовий Бердичівський квас та солодку здобу. Такий Бердичівський квас у місті Бердичеві не знайти. А може він таким смачним здається, після поїздки. Висновки робіть самі, однак спробувати варто.

Автомобілі на маршруті відсутні, окрім ділянки Бердичів-Житомир. Маршрут середньої важкості, мені дався важко. Всі 50 км точно-пересічна місцевість, переважно грунт. Відведіть на подорож весь день. Майте на увазі, що в дорозі можуть трапитися і дрібні неприємності велосипедиста, наприклад, пробите колесо, або навіть два.:)


Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-С.Солотвин-Н.Солотвин-Никонівка-Кукільня-Червоне-Бердичів#1

Бердичів-С.Солотвин-Н.Солотвин-Никонівка-Кукільня-Червоне-Бердичів#2

Схожі маршрути:

Бердичів - Гвоздава - Слободище - Кустин - Бердичів+
Бердичів-Половецьке-Журбинці-Никонівка-Н.Солотвин+
Бердичів-Половецьке-Скаківка-Хмелище-Бердичів+
Бердичів-Рея-Гвоздава-Бердичів+

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua