Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Хмелище(12км)

Дещо незвичний маршрут, але такий улюблений, для більшості велосипедистів Бердичева. Село Хмелище знаходиться посеред лісу, а саме в Чорнолозьському лісництві. Окраїни села межують з містом. Доріжка між Бердичевом та Хмелищем, довжиною в 5500 м, проходить вздовж колишньої малої залізничної колії. Спогади про неї ще зустрічаються за царя Гороха. Шкода, проте залізничну колію розібрали та здали на брухт.

Завдяки їй місцеві жителі швидко можуть дістатися міста. В село ще можна заїхати з іншого боку, проте найшвидший шлях - доріжка. Взимку неї не проїхати, але спроби були:) Щодо якості дорожнього покриття, то на маршруті асфальт, грунт, бруківка чередуються місцями. Автомобілів немає взагалі. Чисте повітря, ліс - чудове місце для прогулянки на велосипеді.

Радив би цю поїздку планувати на вихідні. До села можна дістатися за 30 хвилин. Але не поспішайте додому, проїдьтеся стежками Чорнолозського лісництва. На це у вас піде трохи часу. Краще їхати компанією.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Хмелище#1

Бердичів-Хмелище#2

Бердичів-Хмелище#3

Бердичів-Хмелище#4

Бердичів-Хмелище#5

Схожі маршрути:

Бердичів - Хмелище - Червоне - Бердичів+
Бердичів-Половецьке-Скаківка-Хмелище-Бердичів+
Бердичів-Червоне-Андрушівка-С.Котельня-Н.Котельня

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua