Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Хажин-Терехове-Кикишівка-Бистрик-Бердичів(25км)

Цікава мандрівка на велосипеді селами, прилеглими до Бердичева. Маршрут не складний. Зацікавить в першу чергу тих, хто не був в цих селах, а також туристів. Маршрут пролягає через село Терехове, в якому є музей видатного письменника - Джозефа Конрада. Музей містить понад 300 експонатів. Наший земляк Джозеф, поляк за походженням, отримав визнання класика англійської літератури. В музеї мені побувати не вдалося, але стверджують що музей працює. Інформацію та розклад можна отримати у місцевих жителів.

Всі інші села на маршруті - можливість ознайомитися з побутом селян та рідним краєм. Якість дорожнього покриття: 35% - асфальт, 65% - грунтовка, бруківка, відсів. На дорогу вистачить 2 години.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Хажин-Терехове-Кикишівка-Бистрик-Бердичів

Схожі маршрути:

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua