Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Рея-Гвоздава(21км)

Цікавий легенький маршрутик в Гвоздаву. Село, яке "потопає" у хвойних насадженнях, знаходиться поруч з містом. Спочатку доведеться їхати трасою Бердичів-Житомир. Тому тут варто бути уважним та зосередитися на дорозі. Трафік, жвавий, насичений.

Дістатися потрібно до с. Рея. В даному селі, не пропустіть знак "Гвоздава", який знаходиться в напрямку руху і поверніть ліворуч. Вже за декілька кілометрів ви будете в селі. Про це буде свідчити хвойні дерева. Окрім того доїхати до села можна і іншими шляхами. Про них розповідати, мабуть не варто, бо вони не в радість.:)

Село Гвоздава здавна відоме грибникам та збирачам ягід. Влітку тут справжній рай для збирання урожаю. Потрапив на цей урожай і я з товаришами під час останньої поїздки.

Жителі села, переважно католицького віросповідання, святкують свято "Тіла і Крові Христових", свідком якого я став зовсім випадково. Місцеві жителі радо зустрічають гостей та запрошують долучитися до дійства. Святкова хода закінчується біля Костелу Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії.

Свято Тіла і Крові Христових випадає на наступний четвер після Трійці. Це урочисте святкування євхаристії (таїнство причастя). Для католиків євхаристія — священний дар, який залишив Ісус Христос своїй церкві під час останньої вечері.

Рекомендую виїжджати в Гвоздаву на цілий день. Оскільки повітря там чисте та цілюще. Та й катати лісом можна цілий день не відчуваючи втоми. Хіба що, легкий, п'янкий аромат хвої, періодично запаморочує голову. На дорогу знадобиться близько 3-х годин в обидва боки.

Харчі краще взяти з собою, воду в селі можна знайти.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Рея-Гвоздава

Схожі маршрути:

Бердичів - Гвоздава - Слободище - Кустин - Бердичів+
Бердичів-Половецьке-Журбинці-Никонівка-Н.Солотвин+
Бердичів-Половецьке-Скаківка-Хмелище-Бердичів+
Бердичів-С.Солотвин-Н.Солотвин-Никонівка-Кукільня-Червоне-Бердичів

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua