Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Райки-Швайківка-Слободище-Малосілка-Мирославка-Бердичів(50км)

Легкий маршрутик селами Бердичівського району. Дорожнє покриття - переважно асфальт, однак є і пересічна місцевість. В с. Райки традиційно заїжджаю на кар'єр, що знаходиться ліворуч від центральної вулиці в Райках. Цікавий факт: в Райках є вулиця "Центральна", яка налічує більше 600 будинків. За моїми підрахунками ця вулиця найдовша в Бердичеві та районі.

В селі Швайківка на річці Гнилоп'ять стоїть будівля схожа на млин. Схожа будівля знаходиться і вниз за течією річки, у с. Слободище. Але то лише мої припущення. При виїзді з с. Слободище наштовхнетеся на 8-ми кілометрову бруківку.

Маршрут створений переважно для легких вечірніх покатушок, а також для ознайомлення з рідним краєм.:) Тому, коли проїдете, сильно не розчаровуйтеся. І не кажіть, що не попереджав.:)

Автотрафік майже відсутній. Але не зважаючи на "легкість" маршруту, вільного часу потрібно близько 4-х годин. Розраховуйте сили.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Райки-Швайківка-Слободище-Малосілка-Мирославка-Бердичів#1

Бердичів-Райки-Швайківка-Слободище-Малосілка-Мирославка-Бердичів#2

Схожі маршрути:

Бердичів-В.Коровинці-Бердичів+
Бердичів-В.Коровинці-Вакуленчук-Бердичів+
Бердичів-Кустин-Гардишівка-Бердичів+
Бердичів-Мирославка-Малосілка-Бердичів+
Бердичів-Райки-Слободище-Рудня Городище-Троянів-Двірець-Бердичів+
Бердичів-Райки-Швайківка-Слободище-Бердичів+

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua