Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Райки-Швайківка-Слободище-Бердичів(45км)

Легкий, вечірній, чотирьох годинний маршрут для прогулянок на велосипеді. Чудовий вибір, щоб зустріти захід сонця. Частина маршруту проходить вздовж берегів річки Гнилоп'ять, а саме Слободище та Швайківка. В Райках традиційно можна завітати на кар'єр. Маршрут пролягає вздовж хвойних насаджень с. Скраглівка та кустин. Свіже повітря п'янить.

В с. Райки традиційно заїжджаю на кар'єр, що знаходиться ліворуч від центральної вулиці в Райках. Цікавий факт: в Райках є вулиця "Центральна", яка налічує більше 600 будинків. За моїми підрахунками ця вулиця найдовша в Бердичеві та районі.

В селі Швайківка на річці Гнилоп'ять стоїть будівля схожа на млин. Схожа будівля знаходиться і вниз за течією річки, у с. Слободище. Але то лише мої припущення.

Автомобільний трафік середній, переважно на трасі Бердичів-Чуднів. При виїзді з с. Слободище починається 8-ми кілометрова бруківка. Надалі асфальт.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Райки-Швайківка-Слободище-Бердичів#1

Бердичів-Райки-Швайківка-Слободище-Бердичів#2

Схожі маршрути:

Бердичів-В.Коровинці-Бердичів+
Бердичів-В.Коровинці-Вакуленчук-Бердичів+
Бердичів-Кустин-Гардишівка-Бердичів+
Бердичів-Мирославка-Малосілка-Бердичів+
Бердичів-Райки-Слободище-Рудня Городище-Троянів-Двірець-Бердичів+
Бердичів-Райки-Швайківка-Слободище-Малосілка-Мирославка-Бердичів
Бердичів-Слободище-РГородище-Висока Піч-Дениші
Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua