Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Райки-Слободище-Р.Городище-Троянів-Двірець-Бердичів(74км)

Чудовий НЕ легкий маршрут, який сподобається бувалому райдеру. На шляху буде майже все: битий асфальт, пересічна місцевість, сипучі піски, хвойні посадочки, спуски під 45 градусів, бруківочка та щебінь. Частина маршруту проходить вздовж нашої улюбленої річки-Гнилоп'яті. Незабутні відчуття, які не можна передати фотоапаратом та відеопристроями. Їх можна лише відчути проїхавшись цим машрутом. Цей маршрут був спланований мною на основі багаторазових поїздок в Дениші. В даному випадку після виїзду на трасу до СМТ Висока Піч замість повороту наліво, потрібно повернути направо. Дістаємося до с.Троянів, потім до с. Двірець. Опиняємося на дорозі Житомир-Бердичів. Плюс таких маршрутів для мене в тому, що на цих маршрутах мало автомобілів, майже первозданна природа.

В с. Райки традиційно заїжджаю на кар'єр, що знаходиться ліворуч від центральної вулиці в Райках. Цікавий факт: в Райках є вулиця "Центральна", яка налічує більше 600 будинків. За моїми підрахунками ця вулиця найдовша в Бердичеві та районі.

В селі Швайківка на річці Гнилоп'ять стоїть будівля схожа на млин. Схожа будівля знаходиться і вниз за течією річки, у с. Слободище. Але то лише мої припущення.

Такі маршрути дуже виснажливі та непередбачувані. Не забуваємо брати з собою харчі, воду можна знайти в селі. Виділіть для такої поїздки максимум часу. Чудово підійде погожий вихідний день. І навіть не через те, що маршрут досить складний, а через те що з таких поїздок майже не хочеться вертатися додому. (мої відчуття:))

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Райки-Слободище-Р.Городище-Троянів-Двірець-Бердичів#1

Бердичів-Райки-Слободище-Р.Городище-Троянів-Двірець-Бердичів#2

Бердичів-Райки-Слободище-Р.Городище-Троянів-Двірець-Бердичів#3

Бердичів-Райки-Слободище-Р.Городище-Троянів-Двірець-Бердичів#4

Бердичів-Райки-Слободище-Р.Городище-Троянів-Двірець-Бердичів#5

Бердичів-Райки-Слободище-Р.Городище-Троянів-Двірець-Бердичів#6

Бердичів-Райки-Слободище-Р.Городище-Троянів-Двірець-Бердичів#7

Бердичів-Райки-Слободище-Р.Городище-Троянів-Двірець-Бердичів#8

 

Схожі маршрути:

Бердичів-В.Коровинці-Бердичів+
Бердичів-В.Коровинці-Вакуленчук-Бердичів+
Бердичів-Кустин-Гардишівка-Бердичів+
Бердичів-Мирославка-Малосілка-Бердичів+
Бердичів-Райки-Швайківка-Слободище-Бердичів
Бердичів-Райки-Швайківка-Слободище-Малосілка-Мирославка-Бердичів
Бердичів-Слободище-РГородище-Висока Піч-Дениші


Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua