Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Радянське-Озадівка-Л.Слобідка-Костянтинівка(22км)

Починаючи з 2011 року велосипедисти велоклубу ЗігЗаг регулярно відвідують села, які вказані в запропонованому маршруті. Воно не дивно, адже це найближчі села, які межують з містом. Окрім того маршрут має якісне асфальтове покриття та є чудовим варіантом для вечірніх прогулянок. З поміж перечислених сіл хочу звернути увагу на Костянтинівку. Справа в тому, що це село знаходиться на межі занепаду. Кількість родин тут можна перерахувати на пальцях обох рук. У 2011 році я з Миколою Підвисоцьким випадково потрапив у цей закуток.

Заїхали з лісу, натрапили на кладовище, розвалені хати, навколо ні душі... життя зупинилося. Вже згодом зазирнувши в карту гугл стало відомо, село невдовзі може зникнути. Тому у 2014 році було започатковано невеличкий тур найменьшими селами Бердичівського району, до якого потрапило і с. Костянтинівка. Цікавий маршрут, рекомендую! Для їзди в своє задоволення, без поспіху майте в запасі 4 години. Маршрут легкий.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Радянське-Озадівка-Л.Слобідка-Костянтинівка (поруч з с. Гардишівка)


Схожі маршрути:

Бердичів-Гардишівка-Озадівка-Бердичів+
Бердичів-Радянське-Озадівка-Л.Слобідка-Богданівка-Рачки-Демчин-Мирослава-Бердичів+


Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua