Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Радянське-Озадівка-Л.Слобідка-Богданівка-Рачки-Демчин-Мирославка-Бердичів(47км)

Кльовий і легкий маршрут для велосипедних поїздок у вихідний. Порівняно невеликий кілометраж, майже повна відсутність авто. Поруч з Гардишівкою можна ознайомитися з представленими літаками та злітною смугою. Частина маршруту проходить через ліси Богданівки. Однак під час поїздок Богданівкою влітку помилуватися лісом нам не вдалося. Агресивно налаштовані комарі тому причина. До Л. Слобідки веде асфальтова доріжка. Далі починається грунт через Богданівку та ліс, с. Рачки. В Демчині знову асфальт. За 4 години подорожі Ви побуваєте у семи селах. Принаймні цього чау вистачило мені... Розраховуйте сили, запасайтеся продуктами і водою. Вперед до пригод!

Якщо в дорозі виникнуть непередбачувані обставини та трабли, можна дочекатися паровоз, який з легкістю підкине Вас до міста. Розклад можна дізнатися за тел. 7-02-11. Паровоз стає на станціях Рачки та Демчин.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Радянське-Озадівка-Л.Слобідка-Богданівка-Рачки-Демчин-Мирославка-Бердичів#1

Бердичів-Радянське-Озадівка-Л.Слобідка-Богданівка-Рачки-Демчин-Мирославка-Бердичів#2

Бердичів-Радянське-Озадівка-Л.Слобідка-Богданівка-Рачки-Демчин-Мирославка-Бердичів#3

Схожі маршрути:

Бердичів-В.Пятигірка-Ч.Зірка-Бердичів+
Бердичів-Гардишівка-Озадівка-Бердичів+
Бердичів-Радянське-Озадівка-Л.Слобідка-Костянтинівка

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua