Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Половецьке-Скаківка-Хмелище-Бердичів(33км)

Цим маршрутом я їздив лише раз і мені він здався не цікавим. Хоча під час прогулянок на велосипеді байдуже куди їхати. Однак бувалі велосипедисти старими маршрутами їздити не поспішають. Справа в тому, що ними керує жага до пізнання нового. Така сама жага керувала і мною під час поїздки цим маршрутом. В Скаківці є церква. Можна зробити декілька фото.

Маршрут з розряду легких. Дорожнє покриття - асфальт. Від Скаківки до Хмелища - бруківка. Ну а далі звична всім вузька доріжка в Бердичів. Мабуть це самий приємний момент був. Їзда по доріжці - одне задоволення. На цій відстані, протяжність в 5500 метрів можна перевірити вміння володіти велосипедом. Декількох велосипедистів спіткала халепа. Було різне, від простих падінь до серйозних ушкоджень. Тому бережіть себе на цій частині ділянки.

За 3 годин відстань можна подолати. Розраховуйте сили.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Половецьке-Скаківка-Хмелище-Бердичів

Схожі маршрути:

Бердичів-Половецьке-Журбинці-Никонівка-Н.Солотвин+

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua