Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Половецьке-Журбинці-Никонівка-Н.Солотвин(25 км)

Ковток свіжого повітря був би не зайвим? Тоді відправляйтеся у подорож цим машрутом. Асфальтована дорога, порівняно невеликий автотрафік. В сукупності все це дозволить Вам без особливих труднощів дістатися лісу в Н. Солотвині. Для багатьох Бердичівлян село Новий Солотвин не новина. Протягом року багато відпочивальників там жарать сосиски, шашлик. Ліс "під боком" став справжньою базою відпочинку. В нашому суспільстві спостерігається наступна тенденція: багато відпочивальників - багато сміття. Тому не забувайте за собою прибрати. Обережно поводьтеся з вогнем, дотримуйтеся правил поведінки в лісі.

Найкращий час для поїздки - будь-яка пора року. Не рекомендую їхати після дощу. Доріжку від села Никонівка до хутору Н. Солотвин частенько підмиває. Я потрапив після дощу і був у багнюці. Навіть такий хід подій не засмутив мене, брудного.

Щодо продуктів, краще купувати у місті. В Никонівці є магазин, але там краще придбати якусь дрібницю - наприклад, воду.

На прогулянку лісапедом знадобиться 5 годин. Краще їхати рано-вранці. Хвойне повітря дуже корисне, тому пробудьте в лісі, як можна довше.


Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Половецьке-Журбинці-Никонівка-Н.Солотвин#1

Бердичів-Половецьке-Журбинці-Никонівка-Н.Солотвин#2

Бердичів-Половецьке-Журбинці-Никонівка-Н.Солотвин#3

Бердичів-Половецьке-Журбинці-Никонівка-Н.Солотвин#4

Схожі маршрути:

http://zig-zag.org.ua/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=93&id=3287&Itemid=106#3287-
http://zig-zag.org.ua/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=93&id=3691&Itemid=106#3721-
http://zig-zag.org.ua/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=93&id=1659&Itemid=106#1679 - створити ці три маршрути в папці маршрути
Бердичів-С.Солотвин-Н.Солотвин-Никонівка-Кукільня-Червоне-Бердичів
Бердичів-Половецьке-Скаківка-Хмелище-Бердичів

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua