Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Панасівка-Пузирки-Гурівці-Непедівка-Глухівці-Бердичів(55км)

Черговий цікавий маршрут, який знайомить з красою українського села. Поля, бездоріжжя, лісові посадки - невід'ємні речі цього маршруту. Проте хай не лякають Вас ці слова. Насправді цей маршрут приносит спокій. Під час поїздки можна відволіктися від справ та буденності, іншим словами забутися. Пам'яток архітектури за даним маршрутом немає - єдиний мінус поїздки. Проте є піщаний кар'єр в Глухівцях - дітище людської руки. Якщо будете вперше - мабуть, буде цікаво.

Оскільки села географічно розміщені далеко від міста, варто подбати про запаси харчів. Купівельна спроможність селян не надто велика і в магазині товари частенько залежуються. Під час останньої поїздки через село, в тамтешньому магазині я купив несвіжі цукерки. В якому селі сталося, казати не буду, аби не образити:)

Маршрут проходить через село "Залізничне". На залізничній станції є магазин, де можна придбати продукти, а також сісти на потяг до Бердичева. Витривалих же велосипедистів маршрут поведе через Глухівці, де знаходиться піщаний кар'єр. Дивіться по силам.

Маршрут не складний, однак вимагає середньої підготовки водія. Частина маршруту до села Панасівка - асфальт, далі бездоріжжя до с. Залізничне, потім - знову асфальт.

Для поїздок краще обирати суху погоду вихідного дня. Оскільки можна заблукати і не повернутися додому в запланований час. Поїздка відбирає досить багато часу. Тому краще відвести на маршрут - 5-6 годин.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Панасівка-Пузирки-Гурівці-Непедівка-Глухівці-Бердичів#1

Бердичів-Панасівка-Пузирки-Гурівці-Непедівка-Глухівці-Бердичів#2

Бердичів-Панасівка-Пузирки-Гурівці-Непедівка-Глухівці-Бердичів#3

Схожі маршрути:

Бердичів - М. Пятигірка -Городківка - Нехворощ - Бердичів+
Бердичів-Білопілля-Городківка-Червоне-Бердичів+
Бердичів-Білопілля-Козятин-Білилівка-Козятин-Глухівці-Бердичів+
Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка+
Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка-Хмелище-Бердичів+
Бердичів-Садки
Бердичів-Червоне-Крилівка-Жерделі-Камені-М.Пятигірка-Бердичів

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua