Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Медведівка(21км)

Даний маршрут знайомий в першу чергу людям, які полюбляють частенько відпочивати на природі. Багатьом моїм знайомим це місце показали батьки. Хвойний ліс, чисте озеро, місце під намет. Саме тут можна реалізувати свій відпочинок. Відстань від міста лише 21 км. Але і є недолік. Оскільки на вихідних відпочивальників багато, краще місце займати заздалегідь. Дорога в Медведівку не далека,  проте з своїми "мухами". І перша "муха", це - перепади висот, друга - жвавий трафік. Можна їхати через Поличенці, так безпечніше, та і повітря чисте, однак і дорога - грунт.

Якість дорожнього покриття: 95% асфальт, решта - грунт. В населених пунктах Хажин та Жежелів є можливість поповнити запаси води та харчів.

В Медведівку краще їхати на цілий день. Тому оберіть собі вільний день і не гайте часу!:)
 
Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Медведівка#1

Бердичів-Медведівка#2

Схожі маршрути:

Бердичів-Бистрик-Поличинці-Бердичів+
Бердичів-Хажин-Терехове-Кукільня-Бистрик-Бердичів

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua