Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Козятин-Білилівка-Козятин(68км)

Навіть не знаю, з чого почати, стільки всього цікавого. А розпочну мабуть з того, що цим маршрутом можна потрапити на два кар'єри(Жежелів та Глухівці), з високої кручі оцінити красу річки Гнилоп'ять(Жежелів), в Козятині відвідати залізничний вокзал, постамент - паровоз. Окрім цього завітати в Білилівку на квіти-першоцвіти (у квітні місяці). Останніх в Білилівці близько 7 видів.

Для поїздки цим маршрутом бажано виділити цілий вихідний день.. або будній:) Тут буде на що подивитися і пофотографувати. Фініш маршруту вказується в Козятині. Добиратися в Бердичів від Козятина передбачено на електричці. Тому перед поїздкою поцікавтеся, о котрій вирушає потяг з Козятину в Бердичів (№ тел. 7-02-11)

(Якщо це туризм, то написати, що потрібно брати у поїздку (вилка, ложка і так далі)), можливість зрізання маршрутів, початок та кінець - це місто Бердичів, якщо не вказано інше.

Майже в кожному населеному пункті є магазини. За воду та харчі можна не турбуватися. Турбуватися потрібно про те, щоб не забути кошти, за які все це можна придбати.

Якщо раптом вам не вдалося розрахувати свої сили і ви сіли на "міль" - не хвилюйтеся! Вам допоможуть шляхи відступу. Після виїзду з Глуховець, в сторону Козятину ви натрапите на залізничну зупинку "Залізничне". Не розчаровуйтеся, якщо так трапилося!

Якість дорожнього покриття: 80% асфальт, 20% грунт. Місцями зустрічається пересічна місцевість. Загалом дорога добра, однак від Бердичева до с. Жежелів виснажують перепади висот. Трафік автомобілів помірний. Варто пам'ятати, що дорога річ небезпечна. ВЕлосипедисти Бердичева бажають Вам безаварійної їзди.

Якщо раптом потрібна буде лікарня, то така на маршруті є. Це селище Глухівці.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Козятин-Білилівка-Козятин#1

Бердичів-Козятин-Білилівка-Козятин#2

Бердичів-Козятин-Білилівка-Козятин#3

Бердичів-Козятин-Білилівка-Козятин#4

Бердичів-Козятин-Білилівка-Козятин#5

Бердичів-Козятин-Білилівка-Козятин#6

Бердичів-Козятин-Білилівка-Козятин#7

Бердичів-Козятин-Білилівка-Козятин#8

Бердичів-Козятин-Білилівка-Козятин#9

Cхожі маршрути:

Бердичів-Білопілля-Козятин-Білилівка-Козятин-Глухівці-Бердичів+
Бердичів-Панасівка-Пузирки-Гурівці-Непедівка-Глухівці-Бердичів

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua