Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Жежелів(13км)

Цікавий маршрут, така собі поїздка до сусідньої області. Село Жежелів знаходиться у Вінницькій області, а з Бердичева до нього рукою подати. Вздовж дороги простяглося село Хажин Бердичівського району. Вода, магазини - не проблема.

Маршрут не складний, короткий, але разом з тим небезпечний. Дістатися до пункту призначення можна магістральною дорогою на Вінницю. Дуже великий потік легкових та вантажних автівок. Тому варто бути дуже обачним та дивитися навсебіч. Окрім того маршрут ускладнюється перепадами висот, які ускладнюють велосипедисту життя.:)

Поїздку цим маршрутом можна віднести до покатушки вихідного дня. Кручі та вид на річку Гнилопять дають зрозуміти, що шлях долався не даремно. Окрім того в селі є кар'єр. Можна зробити чудові фото.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Жежелів#1

Бердичів-Жежелів#2

Бердичів-Жежелів#3

Бердичів-Жежелів#4

Cхожі маршрути:

Бердичів-Хажин-Терехове-Кукільня-Бистрик-Бердичів
Бердичів-Козятин-Білилівка-Козятин

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

Буду радий, якщо вам буде що додати. Бажаю вдало провести час.

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua