Новини форуму:

Пошук

Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка-Хмелище-Бердичів(30км)

Чудовий маршрут для вечірніх прогулянок на велосипеді. Більша частина маршруту проходить селами, меньша частина маршруту проходить лісом. ТОму під час катання можна відволіктися від буденності, подихати свіжим повітрям та послухати плашок. Останнього так не вистачає у клопіткому, повсякденному житті. Варто запастися питною водою, а також харчами. На свіжому повітрі так хочеться їсти.

В лісі можна заблукати, тому варто брати з собою бувалих велосипедистів. В лісі є косулі, багато годівниць. Але побачити їх, то є справжнє везіння. За всі поїздки мені вдалося побачити лише двічі цих лісових мешканців. А їздив я, повірте мені, ним не мало.

Якість дорожнього покриття на маршруті різна. Трасою асфальт, в лісі грунт, між селами зустрічається відсів. Автомобілів між селами селами немає, трасою практично немає. По своїй протяжності не важкий.

Виїжджаючи на цей маршрут потрібно мати в запасі 4 години вільного часу. Зазвичай моя подорож цим маршрутом закінчується вже через 2.5 години:) Але які то 2.5 години. До того ж з Хмелища в Бердичів можна проїхатися вузькою стежинкою.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка-Хмелище-Бердичів#1

Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка-Хмелище-Бердичів#2

Схожі маршрути:

Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка+

Бердичів - Хмелище - Червоне - Бердичів+

Бердичів-Красівка-Кукільня-Червоне-Бердичів

Бердичів-Половецьке-Скаківка-Хмелище-Бердичів

Бердичів-Садки

Бердичів-Хмелище

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі, ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

Буду радий, якщо вам буде що додати. Бажаю вдало провести час.

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua