Новини форуму:

Пошук

Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка(15км)

Легкий вечірній маршрут в Чорнолозьке лісництво. На початку від хутора Н. Олександрівка колись була хвоя. Тепер її зрізали, але лишилися молоді насадження. Ялинкою пахне:) Однак доріжка, яка вела до кар'єру, тепер встеляна рештками стовбурів. Навіть бувалому велосипедисту дібратися туди не легко. Тому маршрут цікавий, але потрібно брати бувалого. Напишіть, якщо є бажання в темі, покатаємо разом. Ну і окрім того ліс несе велику небезпеку заблудитися, тому самому не рекомендую їхати:)

Якщо це ваші пробні перші поїздки, то маршрут дуже круто підходить. Якість дорожнього покриття сама природа розробляля для легких поїздок. Після виїзду з міста по вул. Низгірецька йде грунт, містом та в селі В. Низгірці ділянками битий асфальт. В лісі грунт. Тут зразу поправочка-після дощу краще в ліс не їхати... Як кажуть, будете по вуха. В лісі є комарі, тож потрібен захист різних "дезіків" чи "мазюків" на смак.

Окрім того це чудова можливість провести своє дозвілля за багаттям біля камяного кар'єру посеред дикої природи. В лісі є справжні лісові гіганти-мурахи. Якщо поїхати весною, повні вінця можна набрати березового соку.

Автомобілів практично немає, зелене світло-вільний рух.

По відстані в обидві сторони маршрут "важить" грубо кажучи 30 км. Якщо це просто поїздка без "бенкету на весь світ", то вистачить 4 годин спокійним темпом. Якщо ж з бенкетом, то розраховуйте час самостійно.

Від себе хочу сказати, що цей маршрут був моїм першим. Саме він відкрив мені путівку в світ велосипедних подорожей та велосипедних захоплень. Тому будьте обачними, можливо іншої дороги вже не буде:)

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка#1

Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка#2

Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка#3

Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка#4

Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка#5

Cхожі маршрути:

Бердичів-В.Низгірці-Н.Олександрівка-Хмелище-Бердичів

Бердичів-Н.Олександрівка-Дубівка-Половецьке-Бердичів

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

Буду радий, якщо вам буде що додати. Бажаю вдало провести час.

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua