Новини форуму:

Пошук

Бердичів-В.Коровинці-Вакуленчук-Бердичів(33км)

Вакуленчук - колиска військової техніки Чуднова. Тут і військове лісництво. Серед нього розташувалося містечко та три ставки один за одним. Містечко невелике, мешкають військовослужбовці. В лісі є берізки. Чудове місце запастися березовим соком на початку весни. Даний маршрут розширює кругозір, адже дозволяє ознайомитися з окраїнами Бердичівського району.  

Дорожнє покриття - асфальт. Дорога рівна, майже вільна від автомобільного трафіку, вузька, одна смуга в кожному напрямку.

Маршрут підходить для легкої покатушки. Якщо околиці міста вже набридли, то Вакуленчук чудове місце для відпочинку та водних процедур - купання:)

У В. Коровинці я заїжджаю після Вакуленчуку. Село це хоч і отримало статус СМТ, проте його проїхати можна за лічені хвилини. "Еліта" селища знаходиться по центру. В цей "міні" район можна потрапити через ворота з обох сторін села. На території мікрорайону знаходиться декілька магазинів, декілька високоповерхівок. Ось і всі Великі Коровинці.

Якщо ж додому повертатися пройденої "стежиної" не захочиться, чи натомитеся, то можна повернутися електричкою зі станції "Михайленки". Дізнатися про розклад руху поїздів можна за номером: 7-02-11(місцева довідка).    

В мене цей маршрут, без поспіху, займає 6-7 годин. Розраховуйте власні сили.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Схожі маршрути:


Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

Буду радий, якщо вам буде що додати. Бажаю вдало провести час.

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua