Новини форуму:

Пошук

Бердичів-В.Коровинці-Бердичів(60км)

Цей маршрут я створив лише в цілях ознайомлення, так би мовити для загального розвитку. Оскільки на шляху в смт. В.Коровинці та в самому селиці, немає ні туристичних об'єктів, ні пам'яток архітектури... А взагалі кожна моя поїздка новим машрутом все ж цікавіша, а ніж тим маршрутом, яким вже колись катав. Тому, якщо ви ніколи не їздили цим маршрутом, все ж заряд позитивних емоцій вам отримати вдасться.

В селі П'ятка, яке розташоване вздовж дороги, є криниця. Якщо станете заручником спраги, можна напитися холодної водички.

На випадок, якщо стане нудно, втратите сили, чи щось трапиться з велосипедом, назад можна повернутися електричкою. Всього в декількох кілометрах від селища є зупинка Михайленки. Електричка доставить додому.

Якість покриття - асфальт. Маршрут легкий. Автомобілів майже немає.

Підходить для шосейних прогулянок, покатушок. Як варіант, можна доїхати до Михайленок з Бердичева, відпочити в лісі с. Вакуленчук, а потім через селище В. Коровинці повернутися в Бердичів своїм ходом. За бажанням.

На подолання відстані у вас піде не більше 5-ти годин. Можливо навіть меньше. Аьо ж якщо вас зацікавив другий варіант, можна відпочинок влаштувати на цілий день.

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Вакуленчук#1

Вакуленчук#2

Схожі маршрути:

Бердичів-В.Коровинці-Вакуленчук-Бердичів

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері..

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

Буду радий, якщо вам буде що додати. Бажаю вдало провести час.

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua