Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Білопілля-Козятин-Білилівка-Козятин-Глухівці-Бердичів(115км)

Одразу звертаю увагу на відстань! 115 км це вже відстань для велосипедиста. Тому не маючи належної підготовки не обирайте цей маршрут. При складанні цього маршруту враховувалися туристичні місця та часткове знайомство з Козятинським районом та самим містом Козятин.

Всього якісь 24 кілометри асфальтом і Ви вже в Білопіллі. Музей хліба, вітряк, знайомство з побутом української бідної сім'ї...
Від Білопілля до Козятину 17 км також асфальт. Козятин-місто залізничників, а отже можна сфоткатися біля великого паровоза, який став тут на вічну зупинку.(тут, це біля залізничного вокзалу). Але я катаю в Козятині, коли повертаюся додому. Адже з Козятина маршрут тягнеться до Білилівки.

Село Білилівка, маленьке непримітне село в Ружинському районі з населенням "+","-" в 1000 чоловік. Але особливо воно привертає увагу на початку весни. Коли в невеличкому лісі сходять лісові ВЕЛИКІ підсніжники та першоцвіти (довідка: "Першоцвіти" - маленькі квіточки різних кольорів. Розрізняють їх за 7-ми різними кольорами). В інші пори року - це просте село на березі річки Роставиці, нічого цікавого.

Село Білилівка вся в бруківці, майте на увазі, щоб не казали, що не попереджав.

Якщо в Білопіллі вас з якихось причин вже носило, то до Козятину можна доїхати на електричці. Так навіть буде розумно - економія часу та сил.

Якщо на шляху сталися неприємності (трабли з лісапедом, натомилися і не можете продовжувати рух, ще якась хрень), то завжди можна доїхати на електричці. Розташування всіх населених пунктів ан маршруті максимально наближні до залізничної дороги. Отже 7-02-11 і довідка люб'язно відповість на ваші питання по розкладу.

Ще одна особливість маршруту: виїжджаємо з Житомирської обл, заїжджаємо до Вінницької(с. Білопілля), потім опиняємося в Житомирській знову (с. Білилівка). Круто! І там і тут передають, як у Простоквашино:)

Варто звернути увагу на рух автомобілів. Адже від с. Козятин до с.Білилівки рух активний. Тому будьте обережними.

Маршрут середній, в основному скрізь асфальт, але відстань та пагорби вас трохи виснажать... Розраховуйте сили, пам'ятайте, що кожні другі 50 кілометрів даються важче, ніж перші...

На дорогу вам знадобиться 7-8 годин, краще з запасом світлового часу. Завжди може підстрахувати електричка в Козятині. Якщо ж наважилися добити маршрут, то покатавши в Козятині, вам потрібно буде ще проїхати смт. Глухівці. В Глухівцях є піщаний карьєр. За бажанням також можна подивитися та зробити кілька дійсно кльових фото.

З смт. Глухівці через с. Жежелів прямує маршрут додому. Будьте обачними та обережними на ділянці Жежелів-Бердичів. Вінницька траса може в собі нести багато небезпеки.

З вдалим поверненням додому! Здоровий сон вам гарантовано!

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Білопілля

Білилівка#1

Білилівка#2

Глухівці та Білопілля

Козятин та Глухівці

Схожі маршрути:

Бердичів-Білопілля-Городківка-Червоне-Бердичів+
Бердичів-Жежелів
Бердичів-Козятин-Білилівка-Козятин

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

Буду радий, якщо вам буде що додати. Бажаю вдало провести час.

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua