Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Бистрик-Маркуші-Червона Зірка-Бердичів (34км)

Якщо по деяким маршрутам я їздив багато разів і вони вже порядком приїлися, то це такий собі фреш-трек. Свіжий та приємний маршрут вздовж приток річки Гнилоп'яті. Проїхав я його лише один раз в хорошій компанії. Пригадую, навіть трохи блукали. Але вихід є завжди. Якщо заблукаєте, то просто не зупиняйтеся! Все одно, рано чи пізно, ви кудись приїдете.:) Ліс, яким ви будете їхати до с. Червона Зірка, коли повернете з головної траси, проблем не повинен викликати. Доріжка в лісі прямо веде в село, не заблудитеся.

Щодо дорожнього покриття, то це луги, де пасуться коровки, та поля з грунтовою дорогою. Не рекомендую обирати цей маршрут для прогулянок після рясних дощів. Частина дороги буде асфальтована, на ній можна буде зустріти декілька автомобілів. Весь інший відрізок дороги - майже без автомобілів. Маршрут не важкий, спеціально для покатушок.

На відстань 34 км знадобиться на більше 4-х годин, але це індивідуально. Все інше від ваших потреб на маршруті.
Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-Бистрик-Маркуші-Червона Зірка-Бердичів (34км)

Cхожі маршрути:

Бердичів-В.Пятигірка-Ч.Зірка - Бердичів

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

Буду радий, якщо вам буде що додати. Бажаю вдало провести час.

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua