Новини форуму:

Пошук

Бердичів-Гвоздава-Слободище-Кустин-Бердичів(56км)

Чудовий маршрут, щоб прогулятися самому або з друзями ввечері. Підійде і для вихідного дня. На шляху трапляються хвойні ліси, переважно в Гвоздаві. В сезон без грибів та лісних ягід вам звідти точно не вийти. В лісах можна знайти дику малину. Щоправда вам потрібно буде відвоювати її у бджіл:) Окрім того, якщо потрапите в Гвоздаву 2 червня, то станете свідком свята "Тіла і Крові Христового". Детальніше про це за лінком внизу.

А далі з с. Гвоздава на с. Слободище йде декілька кілометрів дороги бруківкою. Не найкраща дорога, але велосипедом самий раз. Є можливість порадувати око красою українських полів безкраїх. Через слободище протікає р. Гнилоп'ять. Якщо вона вам набридла в Бердичеві, то в Слободищах вона дещо інакше виглядає.

З питною водою на маршруті проблем не виникне. В кожному селі є хоча б одна криниця. Магазини також присутні майже в кожному селі.

Про якість дорожнього покриття вже згадував раніше. До Гвоздави асфальт, потім до Слободища - бруківка, надалі асфальт. Співвідношення бруківка-асфальт: 20%/80%. Автотрафіку не багато. По селам майже немає. Може бути від міста до Гвоздави, так як дорога магістральна.

Щодо важкості, то маршрут не важкий. Пагорби майже відсутні, пряма дорога. Маршрут - легкий. За 4 години можна проїхати від пункту А до пункту Б. Відстань - 55 км.

Звіти з попередніх поїздок:

Гвоздава

Слободище

Кустин


Схожі маршрути:

Бердичів - Кустин-Гардишівка

Катеринівка - Гвоздава

Бердичів-Мирославка-Малосілка-Бердичів

Бердичів-Райки-Слободище-Рудня Городище-Троянів-Двірець-Бердичів

Бердичів-Райки-Швайківка-Слободище-Бердичів

Бердичів-Райки-Швайківка-Слободище-Малосілка-Мирославка-Бердичів

Бердичів-Рея-Гвоздава-Бердичів

Мирославка

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

Буду радий, якщо вам буде що додати. Бажаю вдало провести час.

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua