Новини форуму:

Пошук

Бердичів-об'їздна(25км)

Коло розігріву та тренувань. Підходить для вечірніх поїздок, тренувань, в тому числі, і на шосейних велосипедах. Об'їздна Бердичева, поки що, в хорошому стані, але вже, не у відмінному. Чудовий варіант для велосипедиста і водночас небезпечний. Тому раджу нею катати, впевненим в своїх силах. Маршрут середньої важкості у вигляді кола: 48% дистанції проходить центральними вулицями міста, 52% - траса. Воду краще брати з собою. Харчі можна купити у місті.

Якість дорожнього покриття - асфальт, битий асфальт. Автотрафік - середній, великий. Стосовно вільного часу, в залежності від ваших цілей: для тренувань, як варіант - світловий день, для розігріву мені вистачало 70 хвилин. Чудовий варіант для поїздок вранці, перед роботою, замість ранкової зарядки.:)

Звіти з попередніх покатушок по цьому маршруту:

Бердичів-об'їздна

Схожі маршрути:

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок"

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua