Новини форуму:

Пошук

300 км за 24 години

Дуже сміливий маршрут, який я планував проїхати, але так і не вдалося реалізувати плани в життя. Поки що...

Можуть виникати проблеми з питною водою. Але по дорозі трапляються села, гадаю, в них є хоча б одна криничка. Маршрут може похвалитися кількістю заправок, які не несуть для велосипедиста жодної користі. Але придбати воду майже за подвійною ціною та харчі в них можна. Це дуже зручно, якщо є природне бажання взяти в дорогу мінімум, а по дорозі заїхати на заправку, перепочити та поїсти.

Варіант маршруту обирати Вам.

Маршрут: Бердичів - Житомир - Київ (180 км) (1 варіант)
Маршрут: Бердичів - Житомир - село Немирівка (2 варіант, 300 км за день)

З розмов та балачок чув, що велосипедисти - екстремали з Києва, долали одноденні 300-кілометрові відстані цією трасою - з Києва до Житомира, і назад в Київ. Що ж, хочу сказати, що після своїх спітніло подоланих 208 кілометрів - 300 цілком реальна цифра.

Однак дорога переповнена автотранспортом. Тому слід бути обережним.

У разі, якщо виникнуть непередбачувані ситуації в дорозі (поломка велосипеду, травма, інше), шляхів відступу є декілька: можна спробувати зупинити рейсові автобуси (графік тут: bus.com.ua), які ходять з певною періодичністю; зателефонувати родичам чи друзям, які готові у будь-яку хвилину вирушити вам на допомогу; зателефонувати до служби "Мотохелп - motohelp-ua.org"

Приблизна відстань 180 км. Долається за 1 день на шосері, аж на раз-два. Якість покриття - відмінний асфальт, як до Житомира, так і після нього.

Але якщо ж вам вдалося добратися до цілі - Київ, тоді можна зустріти захід сонця, помилуватися вечірнім Києвом, якщо будуть сили звісно. Після чого можна сміливо вирушати до залізничного вокзалу, купити квиток для себе та свого велотранспорту, і за 4 години бути вже вдома. Краще обирати некомфортабельні електрички, так як в них можна з велосипедом без спеціального чохла на велосипед. До комфортабельної електрички можуть не впустити без чохла. Воно вам треба, ночувати на вокзалі?!

Можливо в когось виникне мрія спробувати себе на 300 км?! Схоже, кращого покриття, годі й шукати. Відміряємо від Бердичева до села Немирівка 150 км шляху, а потім повертаємося назад. P.S. Моя мрія на червень 2015 року. Приєднуйтеся.

Розклад електричок: swrailway.gov.ua, але краще зателефонувати на довідку: 7-02-11

По дорозі на Київ є наступні найближчі лікарні:

Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Станишівка, Сквирське шосе, 6

м.Коростишів вул.К. Маркса 58

КИЇВСЬКА ОБЛ., МАКАРІВСЬКИЙ Р-Н, СМТ МАКАРІВ ВУЛ. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО БУД. 56

Маю надію та сподівання, що вони не знадобляться!!!

Маршрут сам по собі не важкий. Дорога рівна, без явних пагорбів. Труднощі можуть виникнути, якщо ви неправильно розрахуєте сили.

10. Скільки потрібно вільного часу (приблизно годин). В середньому перші 50 км можна проїхати за 2,5 - 3.0 години. Однак варто враховувати, що після перших 50-ти кілометрів, наступні 50 будуть даватися вам важче. Тому годин 16-18 з відпочинком має вистачити. І це якщо техніка вас не підведе.

Схожі маршрути:
Бердичів-Житомир
Бердичів-Станишівка-Андрушівка-Бердичів

Нагадування та рекомендації:

Не забувайте брати ремкомплект, аптечку, дощовик, гроші та заряджений мобільний телефон. Ці речі ваші перші помічники у дорозі. Ознайомтеся або повторіть ПДР. Доведено, що водії авто адекватніше реагують на велосипедиста у шоломі, ніж навпаки... Тому придбайте шолом та вдягайте його при кожній поїздці. Не забудьте про передній та задній ліхтарики, оскільки, можливо доведеться повертатися ввечері.

Раді будемо вашим відгукам та звітам. Їх ви можете опублікувати тут: "Звіти велопокатушок". Якщо ви проїдете цей маршрут раніше, ніж зроблю це я, напишіть будь-ласка відгук в коментарях. Дякую.

© 2010-2019 Велоклуб ЗігЗаг. Всі права захищено. Designed By zig-zag.org.ua