Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Відгук про покришку MAXXIS - Roamer 26x1.65

Відгук по покришку MAXXIS - Roamer 26x1.65 12 янв 2014 15:26 #4523

  • velmin
  • velmin аватар
  • Offline
  • Администратор
  • Сообщений: 2573
  • Спасибо получено: 301
  • Репутация: 96
Півроку катаю вже на покришках MAXXIS - Roamer 26x1.65, 60 TPI 62a/60a. Настав час поділитися відгуком. Продукт був описаний наступним чином:


Maxxis Roamer відмінно підготовлена ??для будь-якого використання : від недовгих велопрогулянок і щоденних поїздок на роботу до тривалих походів по асфальту і пересічній місцевості. Слікова центральна доріжка покришки володіє найвищим накатом , а " листяний " малюнок протектора в бічних частинах забезпечує хороше зчеплення в поворотах. Даний ефект набагато більш відчутний завдяки використанню більш жорсткої гуми в центральній частині і більш м'якою і чіпкою з боків.

Для підвищення зносостійкості і поліпшення загального комфорту при використанні покришок 26 " Maxxis Roamer інженери компанії-виробника використовували досить товстий шар гуми в зв'язці з кевларовим, антипрокольним шаром, завдяки чому Ви можете не турбуватися про цілісність своїх камер.

З чимось я погоджуюся, з чимось ні! Справа в тому, що покришка цієї моделі, не зовсім підходить для пересічної місцевості, як переконував опис. На поворотах не відчуваєш абсолютної безпеки. Зчеплення не досить добре. На пересічній місцевості, покришка взагалі веде себе непередбачувано, особливо у мокру погоду.

Мій висновок - тільки для хорошої погоди і по асфальту. Хороший варіант, щоб поганятися з шосерами:) По асфальту характеристики непогані. Якщо дати максимальний тиск - починає кидати, трохи приспустити - поглинає всі нерівності. Є мінус в тому, що під час дощу покришка кидає бруд. Гадаю, це пов'язано з протектором. Перед цим, рідні покришки на велосипеді були Kenda Kinetic 54-559. З ними було краще у цьому відношенні.

Щодо товстого шару гуми з кевларом та антипрокольним шаром, покришка дійсно дуже рідко ловить гострі предмети і дійсно дуже рідко пробиває камеру. Це факт!

По зносостійкості - проїхав 3000 км, зносостійкість - 25-30%.

Відносно дизайну велосипеда: він стає схожим на підлітковий:)
Проблема в тому, що ви постійно думаєте, ніби у вас є час.
Будда
Тема заблокирована.