Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Тур районними центрами Житомирщини. Володарск-Вол.

Тур районними центрами Житомирщини. Володарск-Вол. 07 фев 2012 15:23 #397

  • velmin
  • velmin аватар
  • Offline
  • Администратор
  • Сообщений: 2573
  • Спасибо получено: 301
  • Репутация: 96
Предположительно конец II начало III квартала.
Володарськ-Волинський — селище міського типу у Житомирській області, центр Володарсько-Волинського району, що на Поліссі, знаходиться біля річки Ірша.
Визначні місця та пам’ятки:
Кутузівський парк
Старовинний парк, закладений у XVIII ст. над високим берегом річки Ірші. Збереглися вікові дуби та залишки старовинних фортифікацій — земляних валів та ровів. У XIX ст. в центрі парку знаходився палац, який належав М. І. Кутузову, а потім його нащадкам. Під час Першої світової війни палац було перетворено на військовий шпиталь для поранених. У 1919 р., під час громадянської війни, палац згорів. Пізніше на його місці утворився пустир, що заріс чагарниками. У 1941 р. частину дерев у парку було вирубано німецькими окупантами для відновлення мосту через Іршу, знищеного відступаючими частинами Червоної Армії.
Музей коштовного та декоративного каміння

У 1996 р., згідно з постановою Кабінету міністрів України, колекцію мінералів та гірських порід мінералогічного музею підприємства «Кварцсамоцвіти» було передано Музею коштовного та декоративного каміння, утвореному в підпорядкуванні Міністерства фінансів України. Ця мінералогічна колекція, заснована у 1951 р., базується на зразках гірських порід і мінералів камерних пегматитів Волинського родовища моріону. Це єдине в Україні родовище камерних пегматитів, де видобувалися унікальні кристали кварцу, топазу і берилу.

Зараз до колекції музею входять більш ніж 1500 зразків мінералів та гірських порід із геологічних утворень України та інших країн світу, зокрема зразки волинського бурштину з Клесівського родовища (Поліський бурштиноносний район). Експозиція музею займає п'ять залів.
Проблема в тому, що ви постійно думаєте, ніби у вас є час.
Будда
Последнее редактирование: 05 июнь 2014 22:12 от velmin.
Администратор запретил публиковать записи.