Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: 5-ти річний ювілей

5-ти річний ювілей 11 Май 2014 21:34 #4827

• velmin
  • velmin аватар
  • Вне сайта
  • Администратор
  • Спасибо получено: 285
Доброго часу доби! 10-го травня 2014 року велоклуб Зіг-Заг відсвяткував свій маленький 5-ти річний ювілей. Місцем святкування одноголосно було обрано улюблене місце сотень вело- та туристів - Дениші. Воно, як і раніше, гостинно запрошує скелелазів, велосипедистів та туристів-кочівників. 66 кілометрів тернистого шляху буграми, вибоїнами, пересічною місцевістю та асфальтом і я з татом, приєдналися до Миколи, Олександра та Лери. Світлового дня було мало, аби смачно пообідати, полазити по скелям, закопати пляшку з посланням у майбутнє, згадати минулі пригоди, поговорити про майбутні плани. Свідком тих подій стала річка Тетерів. Саме під її плескіт, що доносився з дамби, ми, ну просто неймовірно відпочили. Тепер все по порядку.
DSCN3044.JPG

По дорозі до В. Печі. Схоже, тут були наші:)

Метою будь-якого свята є святковий стіл. Ото ж, першим ділом, кожен кинувся щось робити по господарству. Тато рубав дрова, Олександр та Микола періодично його змінювали. Час від часу вони відлучалися, щоб полазити крутими схилам скель. А я - ледар, завалився спати. Зморило мене трохи, давно не їздив такі відстані. Але перед цим, я завалив дві печені картоплини з салом та сьорбнув узвар дитинства, який любязно приготував Олександр.
DSCN3055.JPG

DSCN3059.JPG
Микола піарить фірмову майку велоклубу
Потім було не до їжі, адже настав момент написати листа у майбутнє. Помістити фото + лист до колби з пластмаси, знайти чудове місце біля скель та прикопати до майбутніх часів. Що ми і зробили. Весь процес фільмувався Олександром на відео. Перед закладкою фото, учасники процесу, мали змогу сказати декілька слів на майбутнє. Після чого всі розписалися на своїй фотографії і пляшка відправилася в землю.
DSCN3077.JPG

Почався творчий процес

DSCN3082.JPG

Написання листа у майбутнє
DSCN3104.JPG

Перегляд фото з попередніх поїздок
DSCN3121.JPG

DSCN3122.JPG

DSCN3134.JPG

Народні методи: туалетним папером забираємо вологу з колби
DSCN3152.JPG

Підібрали місце для захоронення колби
DSCN3156.JPG

DSCN3170.JPG

DSCN3172.JPG

DSCN3184.JPG

DSCN3185.JPG

DSCN3187.JPG

DSCN3199.JPG

DSCN3201.JPG

Пакування колби
DSCN3222.JPG

Тут колба пролежить до 2019 року
DSCN3224.JPG

DSCN3228.JPG

Вимірювання глубини викопаної ями
DSCN3231.JPG

Ну і крута ідея. Чесно кажучи, я, брав участь в такому заході вперше. Таке враження, наче, ти лишив частину себе там, у Денишах.

DSCN3238.JPG

DSCN3236.JPG
Фото після закопування колби

Згадки минулих подій, то і діло, лилися з вуст учасників біля багаття. Вечірні покатушки, поїздки вихідного дня, туристичні вилазки - стільки всього цікавого сталося за ці 5 років. Почалося все з маленької поїздки в Шепетівку, продовжується поїздками до Білорусі, Карпат та по Україні. Кожна нова поїздка - це нова пригода, те, чого так не вистачає кожному з нас. Це те, що всіх нас об'єднало і продовжує об'єднувати. А додати до цього всього незліченну кількість друзів, однодумців і навіть прихильників.
DSCN3063.JPG

Перед виїздом додому, кожний почастував шматком торту. Користуючись нагодою, свої кулінарні здібності випробував Микола. Згущене молоко стало незамінним атрибутом цього кулінарного шедевру. Як кажуть, кашу маслом не зіпсуєш:) Ну і звісно шашлик. По можливості, він завжди прикрашає наший туристичний стіл. Одним словом, не заздрю тим, кому не вдалося долучитися.:)

Додатковим стимулом зустрітися в Денишах стане 10-ти річний ювілей в 2019 році. Саме тоді ми домовилися відкопати колбу майбутнього, яку ми дружньо закопали біля скель. Маю надію, що це ніхто не зробить за нас. Знайти її не просто, адже ми доклали всіх зусиль, аби ніхто її не знайшов:) За цей час багато що зміниться, а ми, як завжди, сядемо біля багаття та згадаємо всі наші поїздки на велосипеді. Дякую Вам, мої друзі, за таку чудову можливість, гарно провести час!

P\S: The GOD made bicycle.
Проблема в тому, що ви постійно думаєте, ніби у вас є час.
Будда
Последнее редактирование: 11 Май 2014 21:47 от velmin.
Администратор запретил публиковать записи.

5-ти річний ювілей 11 Май 2014 22:06 #4828

• speed
  • speed аватар
  • Вне сайта
  • Живу я здесь
  • 0676863962 Влад
  • Спасибо получено: 144
Круть!!!!!!! С пятилеткой вас!!!!!!
image-6229cc2ff8743ae2891a12bd07e99426a18b96516f16165da3c253a28e03e898-V.jpg
ПРОДАЖА & РЕМОНТ ВЕЛО
vk.com/velosypedovich

5-ти річний ювілей 11 Май 2014 22:21 #4829

• velmin
  • velmin аватар
  • Вне сайта
  • Администратор
spasibo.gif
Будда
Последнее редактирование: 11 Май 2014 22:21 от velmin.

5-ти річний ювілей 12 Май 2014 01:56 #4831

• chabanitos
  • chabanitos аватар
  • Вне сайта
  • Завсегдатай
  • Спасибо получено: 38
І я поздоровляю із серйозним ювілеєм. Дай вам Бог еще хоча б 4-5 раз по стільки відмітити.

5-ти річний ювілей 12 Май 2014 22:09 #4832

• velmin
  • velmin аватар
  • Вне сайта
  • Администратор
Дякую Сергій! Шукай лісапет!
Будда

5-ти річний ювілей 13 Май 2014 12:46 #4833

• chabanitos
  • chabanitos аватар
  • Вне сайта
  • Завсегдатай
  • Спасибо получено: 38
Я вже навіть 2 знайшов. Позичать на 1 день чи горний чи шосейник. Якщо буду бачити що мої навички і запас сил дозволяють то треба буде обов'язково спробувати себе в цій справі.

5-ти річний ювілей 23 Нояб 2014 22:23 #5942

• AlekSashka
  • AlekSashka аватар
  • Вне сайта
  • Давно я тут
  • Спасибо получено: 29
Обіцяне відео. Приємного перегляду!
Спасибо сказали: velmin

5-ти річний ювілей 24 Нояб 2014 12:12 #5943

• velmin
  • velmin аватар
  • Вне сайта
  • Администратор
Дякую. Це дійсно було круто! Я вже забув, як воно було, а тут такий чудовий відеозвіт. Саме в зимову пору дивитися, як весною класно відпочили... :)
Будда
Время создания страницы: 0.248 секунд
Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!