Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Украли велосипед Azimut Magnum!

Украли велосипед Azimut Magnum! 23 Июль 2014 12:26 #5226

• limon
  • limon аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
Нужна помощь!!! Украли велосипед Azimut Magnum!

Велосипед стоял в подъезде с домофоном в доме по ул.Чехова 8А, пристегнут к батарее! Украли ночью с 22 на 23 июля.

Особенности велика: Серая рама, тормоза vibrake, потертая надпись с правой стороны переднего диска, Рога на руле разные и отличаются цветами, отсутсвуют брызговики, многочисленые царапины, задняячасть рамы Shimano темно-синего цвета, на передней звездочке нет защиты, задняя резина почти лысая!
145508769_3_644x461_prodam-dvuhpodvesnyy-alyuminievyy-velosiped-azimut-magnum-velo_rev001.jpg

Буду благодарен за любую информацию, Важнее найти этого урода, отрубить руки!
Последнее редактирование: 23 Июль 2014 15:34 от velmin.
Администратор запретил публиковать записи.

Украли велосипед Azimut Magnum! 23 Июль 2014 13:12 #5227

• crazybee_zheka
  • crazybee_zheka аватар
Будемо шукати.. Доречі.. За останній час досить сильно почастішали випадки краж влеосипеів з під'їздів.. Будьте обережні
І ще, розкажу одну історію в тему..
Приїхав до мене хлопчина з Коростишева, купувати мій байк. І розказав цікаву story/
В Коростишеві існує якийсь пансіонат, куди віднедавна почали заселяти біженців з Донбасу.
До цього моменту місто було досить тихим і спокійним, але після заселення біженців збільшилась кількість грабіжок майна. І навіть в цього хлопця, що купував в мене вел, так само, в під'їзді вкрали байк. Каже, вже рік стояв, ніхто не трогав, також, двері на кодовому дзвінку. А тут масово почалися угони велосипедів і авто.

ДУмаю, нам необхідно слідкувати за своїми речами і за речами товаришей!

Украли велосипед Azimut Magnum! 23 Июль 2014 13:42 #5228

• Fliros
  • Fliros аватар
  • Вне сайта
  • Давно я тут
  • Спасибо получено: 34
Хлопці, та ті хто ще будуть читати цю тему на форумі. Не забувайте сфотографувати номер рами адже в іншому випадку довести що це саме ваш велосипед буде важко.
А що до вкраденого, то зверніть увагу на конструкцію рами таких не щодня бачиш в місті.
- Namast?

Украли велосипед Azimut Magnum! 23 Июль 2014 14:33 #5230

• chabanitos
  • chabanitos аватар
  • Вне сайта
  • Завсегдатай
  • Спасибо получено: 38
За неперевіренною інформацією в Бердичеві теж уже знаходиться близько 40 біженців із Донбасу і Криму.

Украли велосипед Azimut Magnum! 23 Июль 2014 15:37 #5231

• velmin
  • velmin аватар
  • Вне сайта
  • Администратор
  • Спасибо получено: 285
crazybee_zheka пишет:
Будемо шукати.. Доречі.. За останній час досить сильно почастішали випадки краж влеосипеів з під'їздів.. Будьте обережні
І ще, розкажу одну історію в тему..
Приїхав до мене хлопчина з Коростишева, купувати мій байк. І розказав цікаву story/
В Коростишеві існує якийсь пансіонат, куди віднедавна почали заселяти біженців з Донбасу.
До цього моменту місто було досить тихим і спокійним, але після заселення біженців збільшилась кількість грабіжок майна. І навіть в цього хлопця, що купував в мене вел, так само, в під'їзді вкрали байк. Каже, вже рік стояв, ніхто не трогав, також, двері на кодовому дзвінку. А тут масово почалися угони велосипедів і авто.

ДУмаю, нам необхідно слідкувати за своїми речами і за речами товаришей!

Ну раз на раз не приходиться.... В мене викрали мопед в травні місяці... біженці такі самі люди, як ми, які потрапили в біду... тут ще роль може відіграти і інше, почали масово звільняти людей, люди опинилися без роботи... все що стоїть на видному місці, підпадає під викрадення.

Limon, в місті багато велосипедистів, маю надію, що він потрапить комусь на очі, тим паче, що катаємо ми кожного вечора... мені здається, рано, чи пізно, знайдеться... серед випадків крадіжок велосипедів в Бердичеві, більшість знаходили або правоохоронні органи, або ж самі велосипедисти.
Проблема в тому, що ви постійно думаєте, ніби у вас є час.
Будда

Украли велосипед Azimut Magnum! 23 Июль 2014 16:20 #5233

• limon
  • limon аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
Буду очень благодарен за любую помощь и информацию!!!
Если что мой моб. 0636445137

Украли велосипед Azimut Magnum! 23 Июль 2014 18:39 #5234

• buzzy
  • buzzy аватар
  • Вне сайта
  • Живу я здесь
  • Спасибо получено: 39
Скажу на рахунок біженців...у мене знайомі по роботі прийняли 2 сім"ї..приїхали без чоловіків..коли їх начали розпитувати, то жінки начали хвалитися, типу чоловіки захищають РОДИНУ! потім з"ясувалося, що РОДИНА, це ДНР, а вони, типу, приїхали в Україну, як біженці. Типу, ДНР їхня РОДИНА, а Україна, це інша держава. Ще є біженці, які приїзжають і тільки вимагають, а самі цілими днями на рибалках і в ліжках валяються...

Украли велосипед Azimut Magnum! 23 Июль 2014 19:10 #5235

• chabanitos
  • chabanitos аватар
  • Вне сайта
  • Завсегдатай
Сталкувався із точно таким самим. Про всіх говорити не буду але багато хто з них вважає що їм всі дожні.

Украли велосипед Azimut Magnum! 23 Июль 2014 23:49 #5242

• velmin
  • velmin аватар
  • Вне сайта
  • Администратор
  • Спасибо получено: 285
Схоже вам вдалося плідно поспілкуватися з цими родинами...
Проблема в тому, що ви постійно думаєте, ніби у вас є час.
Будда

Украли велосипед Azimut Magnum! 24 Июль 2014 01:23 #5244

• chabanitos
  • chabanitos аватар
  • Вне сайта
  • Завсегдатай
Сам не спілкувався. Мама і знайомий стикалися по роботі, так що сужу з чужих слів.
Время создания страницы: 0.181 секунд
Monday the 11th. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!