Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: первый эксцентрик

первый эксцентрик 11 Нояб 2016 15:18 #8850

• speed
  • speed аватар
  • Вне сайта
  • Живу я здесь
  • 0676863962 Влад
  • Спасибо получено: 143
11 ноября 1927 года легендарный Tullio Campagnolo придумал первый эксцентрик.
Кампаньоло проиграл гонку в итальянских Доломитах (Italian Dolomites) из-за того, что не смог быстро сменить колесо — на улице стоял редкий мороз, что помешало спортсмену открутить гайку-барашек. Поражение разозлило Туллио и он решил придумать новый способ крепления велосипедных колес. Кампаньоло изобрел велосипедный эксцентрик, позволяющий быстрое изъятие колеса с креплений. Это изобретение используется по сей день.

sAINOMXJwGI.jpg
ПРОДАЖА & РЕМОНТ ВЕЛО
vk.com/velosypedovich
Администратор запретил публиковать записи.

первый эксцентрик 11 Нояб 2016 19:38 #8851

• pruymyk
  • pruymyk аватар
  • Вне сайта
  • Захожу иногда
  • Спасибо получено: 12
Цікавий факт вартий обговорення, я маю 2 велика на одному стоять гайки на іншому ексцентрики. Для ремонту в домашніх умовах при наявності інструментів різниці немає. В подорожі зручніше з ексцентриками

первый эксцентрик 11 Нояб 2016 21:36 #8852

• velmin
  • velmin аватар
  • Вне сайта
  • Администратор
  • Спасибо получено: 285
Дивовижне відкриття! Чудовий приклад, як свою злість направити в правильне русло. В наступному році ексцентрику вже буде 90 років. Безумовно корисний винахід, але я думав, що він виник у 70-80-х, коли саме в Америці розпочалася MTB-епоха.
Проблема в тому, що ви постійно думаєте, ніби у вас є час.
Будда

первый эксцентрик 11 Нояб 2016 21:39 #8853

• velmin
  • velmin аватар
  • Вне сайта
  • Администратор
  • Спасибо получено: 285
pruymyk пишет:
Цікавий факт вартий обговорення, я маю 2 велика на одному стоять гайки на іншому ексцентрики. Для ремонту в домашніх умовах при наявності інструментів різниці немає. В подорожі зручніше з ексцентриками

Мені здається, що велосипед з втулками під гайки надійніше через діаметр осі. А от ексцентрики ломали навпіл. Можу помилятися стосовно надійності першого.
Проблема в тому, що ви постійно думаєте, ніби у вас є час.
Будда

первый эксцентрик 14 Нояб 2016 10:48 #8856

• buzzy
  • buzzy аватар
  • Вне сайта
  • Живу я здесь
  • Спасибо получено: 39
Втулка на гайках більш жорстка, тобто колесо менш водити буде при скручуванні. Це приємніше і надійніше. Такі штуки використовую, більшість, при ектримальному катанні. Ексцентрик у шосейних, і звичайних мтб. Хоча зараз йде тенденція на осі 15мм і 20мм(12мм задня ось) при більш агресивному катанні. Адже жорсткість має велике значення. Ексцентрик в цьому плані поступається всім. Якщо вибирати для простого катання, то брати нормальний ексцентрік. Він ніколи не лопне і легко знімати колесо для ремонта. Гайка - вага, якщо це для вас має значення, адже там різниці між ексцентриком не велика )
Последнее редактирование: 14 Нояб 2016 10:49 от buzzy.
Время создания страницы: 0.177 секунд
Monday the 11th. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!