Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Одеса. Контрабантні велосипеди - дітям!

Одеса. Контрабантні велосипеди - дітям! 02 Июнь 2016 13:50 #8365

• sweetinna
  • sweetinna аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
Приморський районний суд Одеси дав добро на знищення 11 тисяч 400 велосипедів, доставлених в порт міста контрабандним шляхом.

egsstan6b8k_729x547.jpg

Відповідну постанову розміщено в Єдиному реєстрі судових рішень.
Повідомляється, що виявити контрабанду вдалося завдяки заяві власника ТМ Azimut - директора компанії Арго ЛТД, у розпорядженні якої виявилася інформація від китайських партнерів про незаконний вантаж під логотипом її фірми.
В ході проведення обшуку контейнерів, поліція знайшла китайські велосипеди, на які були відсутні необхідні документи.
Експерти підрахували, що загальна ринкова вартість товару склала – 17,13 млн грн. Весь груз передали на зберігання миколаївській фірмі «Базука», яка і має його утилізувати. Велосипеди планують розібрати, знищити неметалічні частини, а металолом реалізувати на біржових торгах.
За свої послуги компанія планує отримати 610 тисяч гривень. Кошти, що лишаться з виручки мають перерахувати на рахунок Національної поліції України в Одеській області.
І так, воно все б сталось, якби не нова заява, що з’явилась в мережі. B)

Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі зголосився протестувати один з контрабандних велосипедів.

006c58.jpg

І заявив, що планує роздати їх дітям. Про це він повідомив в ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна".
"Проведемо експертизу, вони не повинні бути небезпечними для дітей. Я готовий, зараз вони не зібрані, позичити один велосипед на один день, зібрати сьогодні-завтра, на ньому покататися, і обіцяю назад цілим повернути. Я сам проведу експертизу, але професіонали теж нехай проведуть. Сам на ньому буду кататися два дні", - сказав Саакашвілі.
Одеський губернатор сказав, що все-одно влітку їздить на роботу велосипедом.
Саакашвілі роздасть конфісковані тисячі велосипедів дітям, після належної перевірки. F:
Дорогу осилит тот, кто едет!:)
Последнее редактирование: 02 Июнь 2016 21:41 от velmin.
Администратор запретил публиковать записи.
Время создания страницы: 0.157 секунд
Monday the 11th. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!