Про нас. Історії учасників.

Напевно кожен пам'ятає про своє дитинство, про те, як вперше сів на , яким нелегким було навчання?! Навчитися педалювати, дивитися вперед, керувати і при цьому не цілувати асфальт?!

Велоклуб Зіг-Заг розпочинає рубрику "Про нас", в якій кожен має змогу розповісти про свої пригоди, досягнення, злети й падіння! Не забудьте до розповіді додати карколомні фото.

Надсилайте свої розповіді на пошту:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Після перегляду вони будуть опубліковані на сайті.

Євгенія Боголюб. Із щоденника (Вибрані рядки)

mini199… листопад

…сьогодні мені купили новий велосипед. Чесно кажучи, я вже давно про нього мріяла, він такий класний. Урочисте вручення подарунку проводилося моїми найдорожчими татом та мамою! Я така щаслива, залишилось лиш навчитись правильно крутити педалі, бо, як каже тато, те, що спаде цеп мені не загрожує! Отже, йду тренуватись!

199…листопад

Нарешті я вже впевнено тримаюсь у сідлі, але трохи важко цілісінький день тренуватись, це виснажливо, але так захоплююче - ганяти коридорами рідної квартири! Жаль, що на вулиці майже зима…

 

Олександр Мельничук

melnichuk veloberdichevІсторія «ZIG-ZAG» починається, мабуть, як і кожного іншого велотуриста, з купівлі велосипеда або знайомого, який одного разу запропонував покататись. Так і наша історія почалася в 2009 році з поїздки в Шепетівку. Коли ми їхали в Шепетівку, ніхто не мав жодного уявлення, що таке «велотуризм» чи «покатушки», просто зібрались дві людини, які хотіли покататись в іншому місті, і ніхто навіть не підозрював, що це є початок, початок велоруху «ZIG-ZAG».

Після цієї поїздки почалось більш зацікавлене вивчення інформації стосовно велотуризму. І в цей же час ми не припиняли подорожувати, хоч і не далеко. Знайомились з новими людьми, пропонували друзям, їздили на невеликі дистанції в ліс та на річку. Шукали нові цікаві та красиві місця.

Мищенко Максим Владимирович

mischenkoРоль велосипеда в моей жизни несомненно велика! Наверное каждый вспомнит как впервые сел на велосипед, ну по крайней мере хотя бы название(бренд) велосипеда!? В этом посте хочу рассказать свою историю от первого велосипеда до сих дней. Вернемся в далекий теперь 1993 год. Именно тогда по словам родителей у меня появился первый велосипед. Это был замечательный подарок родных дяди и теты. В то время как многие довольствовались "Гномом" я разъезжал как "мен" на "Зайчике".

Мищенко Елена Анатолиевна

mischenkoEДрузья! Пользуясь случаем знакомлю с сестричкой своей любимой! Моя сестричка Лена, прошу любить, не обижать и жаловать. В детстве она тоже довольно активно занималась катанием на велосипеде. Это в крови семьи Мищенко:) Также добавлено парочка фото. У меня например таких с детства нету. Это огромная редкость. Но это совсем другая история... Читаем!

Голуб Олег Николаевич

golubХочу вам друзья поведать историю знакомства, меня с двухколесным другом. Каждый из нас учился кататься на велосипеде, но я исключение, я не учился кататься, а пытался :)

Monday the 22nd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!