Маршрути

Бердичів-Хмелище(12км)

Дещо незвичний маршрут, але такий улюблений, для більшості велосипедистів Бердичева. Село Хмелище знаходиться посеред лісу, а саме в Чорнолозьському лісництві. Окраїни села межують з містом. Доріжка між Бердичевом та Хмелищем, довжиною в 5500 м, проходить вздовж колишньої малої залізничної колії. Спогади про неї ще зустрічаються за царя Гороха. Шкода, проте залізничну колію розібрали та здали на брухт.

Бердичів-Хмелище-Червоне-Бердичів(54 км)

Село Хмелище відоме майже всім велосипедистам Бердичева, які постійно катають. Воно і не дивно. Адже це село лежить на шляху до одних з самих цікавих об'єктів - В Червоному та Андрушівці (Маєток Грохольських, Терещенків). До цих об'єктів можна дістатися і трасою, проте Ви не зможете проїхатися легендарною вузькою стежинкою. Раніше вздовж стежинки пролягала залізнична вузькоколійка. На початку 90-х її розібрали на брухт, а ця стежинка стала справжнім задоволенням для велосипедистів. До того ж, для місцевих жителів с. Хмелище, ця стежинка найкоротший шлях дістатися до міста. Її відстань 5 км 500 м.

Лісовими околицями Бердичева(12км)

Я використовую цей релакс - маршрут частенько після роботи. Особливо, коли їду самотужки. Після трудового дня, містом стає просто нестерпним.  Рекомендую маршрут, який нагадує неймовірну пригоду - короткий, легкий, цікавий, але вражає послідовністю зміни пейзажів. Між подорожами асфальтом та лісом, вибір завжди падає на останньому. В цьому маршруті є лісові посадки, ставки, милі оку - стежечки, велетень-ливарний завод. Нитка маршруту проходить околицями міста. Перша хвойна посадка в народі має назву "Трикутник".

Містом та об'їздною дорогою(16км)

Вечірня поїздка окраїнами міста з виїздом на об'їздну. Дорогою станете свідком колишнього заводу "Ливарний", а також невеличких ставків. Чудова прогулянка містом, після важкого трудового дня. Дорожн'є покриття - 75% асфальт, 25% - грунт, відсів, щебінь. 2-х годинна поїздка - ковток свіжого повітря. Якби стояв вибір між містом та цим маршрутом, обрав би останнє.

Приміський маршрут (околицями міста 20км).

Простенький короткий маршрутик околицями міста Бердичева. Більша частина проходить бездоріжжям, але хіба то злякає справжнього райдера?! Не раджу катати після рясних дощів. Грунтові доріжки невблаганно розмиває дощ, і поїздка може перетворитися на жах. До того ж авто "ЗІЛ", які також подорожують тамтешніми шляхами, розривають борозни і в них утворюється ставок. І тоді для переправи доведеться брати ще й човен:)

Wednesday the 24th. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!