Маршрути

Бердичів-Рея-Гвоздава(21км)

Цікавий легенький маршрутик в Гвоздаву. Село, яке "потопає" у хвойних насадженнях, знаходиться поруч з містом. Спочатку доведеться їхати трасою Бердичів-Житомир. Тому тут варто бути уважним та зосередитися на дорозі. Трафік, жвавий, насичений.

Дістатися потрібно до с. Рея. В даному селі, не пропустіть знак "Гвоздава", який знаходиться в напрямку руху і поверніть ліворуч. Вже за декілька кілометрів ви будете в селі. Про це буде свідчити хвойні дерева. Окрім того доїхати до села можна і іншими шляхами. Про них розповідати, мабуть не варто, бо вони не в радість.:)

Бердичів-С.Солотвин-Н.Солотвин-Никонівка-Кукільня-Червоне-Бердичів(70км)

Який же велосипедист без карти своєї області?! ОТ і я одного погожого дня завітав до книгарні, щоб прикупити собі корисний паперовий девайс розробника Геосвіт. На найближчі вихідні спланував по купленій карті маршрут, який тепер перед вами. Під час проходження спіткало невелике розчарування, однак все по порядку.

Власне пригоди починаються в селі Старий Солотвин, яке налічує близько 700 дворів. Їзда трасою Житомир-Бердичів - то лише розігрів ніг. При в'їзді в село вас зустріне величезна вивіска у стилі "хенд-мейд". Окрім того в селі є церква та острівець посеред ставка.

Бердичів-Садки(14км)

Цей маршрут підходить для вечірніх поїздок. Кінечний пункт - підприємство Київтрансгаз, простими словами компресорна станція. Коли почуєте страшенний гул Маршрут короткий, простий. Дорожнє покриття - асфальт. Авторафік - малий. Харчі та воду беріть з собою. Магазинів та криниць дорогою немає. На поїздку з відпочинком виділіть 2.5 години часу.

Бердичів-Скаківка-Кукільня-Червоне-Бердичів(57км)

Цікава подорож населеними пунктами Бердичівського та Андрушівського районів. В селах Половецьке, Скаківка особливо нічого цікавого немає. Однак мені просто цікаво було там побувати, насолодитися природою рідного краю. В Кукільні є невеличка церква.  Поруч влаштована дзвіниця. Від Кукільня дорога продовжується і веде до селища Червоне, Андрушівського району. Тут вже є де розвернутися з фотоапаратом. Маєток Грохольських, Терещенків (нині жіночий монастир) бачив гостей зі всієї України і не тільки. Ця будівля, мабуть, нікого не лишить байдужим. Це наша історія.

Бердичів-Хажин-Терехове-Кикишівка-Бистрик-Бердичів(25км)

Цікава мандрівка на велосипеді селами, прилеглими до Бердичева. Маршрут не складний. Зацікавить в першу чергу тих, хто не був в цих селах, а також туристів. Маршрут пролягає через село Терехове, в якому є музей видатного письменника - Джозефа Конрада. Музей містить понад 300 експонатів. Наший земляк Джозеф, поляк за походженням, отримав визнання класика англійської літератури. В музеї мені побувати не вдалося, але стверджують що музей працює. Інформацію та розклад можна отримати у місцевих жителів.

Wednesday the 24th. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!