Взимку на вело #1

miniЗа вікном зима. Для багатьох ця пора року пов'язана з депресією. Чудовою профілактикою проти депресій є зимові види спорту та велосипед. Однак їзда на велосипеді взимку, має ряд своїх особливостей. В даній статті спробую дати рекомендації. Почнемо з одягу та екіпірування.

Тут потрібний раціональний підхід. Зимовий одяг повинен бути теплим та захищати від вітру. Але не варто забувати, що в занадто теплих речах можна спітніти. В більшості випадків при температурі -10 рятує термобілизна та демисезонний велоодяг. Розрахуйте свою поїздку таким чином, щоб бути постійно у русі. Недопустимо спітніти і бути продутим вітром, стоячи на місті.

5 самых дорогих кроссовок

Bottega-Veneta miniСобрали или купили дорогой велосипед по последнему писку моды? Хотите быть мего крутым и стильно выглядеть?! Тогда позвольте себе самые дорогие кроссовки в мире от ведущих брендов. Насколько дорогие спросите Вы?! Для каждого планка в "дорого" колеблется.

Здесь пишу об 5 моделях самых дорогих пар кроссовок. У велоклубов впереди открытие сезона, а кроссовки, один из важных атрибутов велосипедиста. Удобство в дороге много играет.

Зимняя одежда для велосипедиста

miniОсень передает свои права зиме и пора бы подумать о теплой одежде на зиму. Утром во время небольшого путешествия в сторону работы уже достаточно ощутимы сырость и прохлада. Прогулки на велосипедах зимой не мене увлекательное занятие, чем в другую пору, но при наличие правильно подобранной одежды. Зимняя одежда для велосипедиста несколько отличается от пешеходов в ботинках, пальто или дубленках. Такая одежда для велосипедиста не только не приемлема, она просто не годится в силу своего неудобства.:)

Monday the 22nd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!