Велосипедисти

Мартін Ештон (Martin Ashton)

mini1Мартін Ештон, британський професійний велосипедист зі стажем понад 19 років. Колишній чемпіон світу, народився 2 грудня 1974 року. Велотріал гонщик, тріал-райдер і менеджер команди. Наразі проживає в Порт-Толбот, Уельс. Свою професійну кар'єру розпочинає в 1993 році з катання на гірських велосипедах. Легенда велоспорту - Мартін, не одразу сів на велосипед. В ті часи був широко розповсюджений мототріал, саме цей вид спорту зацікавлює юнака. Але згодом цікавість до велосипеда перемагає. Чотириразовий чемпіон та експерт з велотріалу, а також світовий рекордсмен в найвищому стрибку (High Jump). В 2008 році його ім'я було внесено до Зали Слави Великобританії.

Денні Макаскіл. (Danny Mackaskill)

danny miniЯкщо запитати в людей, як вони обирали собі захоплення, то 95 % скажуть, що випадково. Життя Danny MacAskill умовно можна розділити на дві половини: до його відео на YouTube та після. Наступні рядки розкажуть про життя видатного велосипедиста-тріаліста Денні (Даніеля) МакАскіла. Один з шести дітей місцевого бізнесмена, Денні народився в селищі Данвеган, острів Скай, Шотландія. Розпочав кататися на велосипеді з 4-х років.

Маркус Штекль

miniМаркус "Макс" Штекль - австрійський велогонщик з Оберндорфа. Його пристрасть - велосипедні прогулянки по гірським схилам. Також захоплювався встановленням світових рекордів, як на снігу, так і по гравію. Завдяки вазі - 100 кг та богатирському зросту - 190 см. отримав прізвисько "Геркулес". В даний час директор команди MS Racing, якій приділяє весь свій вільний час.

Маркус сів на велосипед у далекому 1992 році. 7 років він відточує свої навики їзди на спусках. В 1999 році встановлює світовий рекорд швидкості на гірськолижному курорті Франції - Лез Арк. Йому вдається розвити швидкість 187 км/год на звичайному простому велосипеді, оскільки на брендовий велосипед в нього не вистачає коштів.

Крістоф Штрассер

strasser miniКрістоф Штрассер австрійський ультра-велосипедист, дворазовий переможець і рекордсмен по часу в "Гонці через Америку" (RAAM Race Across America). Народився 4 листопада 1982 року в Леобені, Австрія.

Молодий, активний хлопець захоплювався багатьма видами спорту, в тому числі і професійним футболом. У 18 років його інтереси кардинально змінилися, і він вирішив, що його покликання - гірський велосипед. У 2002 році брав участь у своєму першому 24 - годинному марафоні на велосипеді. У 2005 році, у свої 22 роки, стає наймолодшим велосипедистом у гонці "Крос через Альпи" і завершує її.

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!