Продаж велосипедів перевищив продаж авто

miniПродажі велосипедів в Європі обігнали продажі машин. Тепер кожен велосипедист може з гордістю сказати, що він повноправний "господар на дорозі" в повному розумінні слова. В країнах Євросоюзу продається дедалі більше велосипедів, ніж автомобілів. На думку фахівців, цьому процесу сприяв активний ріст безробіття та економічна криза. Оскільки ріст цін підвищується на бензин та автомобілі, споживачі знайшли вихід - велосипед. Тепер автомобільні концерни підраховують збитки, а європейці - кількість заощаджених коштів в гаманці.

 

Поїздки під класичну музику

pokatushka pid muzuky1На сторінках інтернет-видань прочитав про те, що під час прогулянок, ранкових та вечірніх тренувань, пробіжок та фізичних навантажень рекомендують слухати музику. Воно і не дивно, адже той, хто це написав, має факти та докази тому. Варто лише згадати, як вчені проводили досліди на воді. Фахівці свого діла вмикали рок, метал, класичну музику, і потім, після прослуховування композиції, під мікроскопом дивилися на склад води. Було встановлено, що важка музика негативно впливає на природний склад води, а саме спотворює її сполуки.

Путь велосипеда в 210 лет!

bike artamonovaВелосипед – двух- или, реже трехколесная машина для передвижения с приводом от педалей. Различают дорожные велосипеды, спортивные, для перевозки небольших грузов и другие.

Первый велосипед с педалями и рулем был построен в России крепостным кузнецом Артамоновым. Именно на нем первый велосипедист прикатил от Верхотурья на Урале в Москву. Путь в оба конца составил 5 тыс. км. Боле чем на полвека уральский механик опередил техническую мысль того времени. Толпа людей, собравшихся на Ходынском поле, с изумлением наблюдала за удивительной двухколесной тележкой Артамонова. Тот далекий теперь уже день – 15 сентября 1801 года – и считается «днем рождения» велосипеда. Судьба тележки Артамонова оказалась печальной: она была присоединена к царской коллекции редкостей и вскоре забыта.

Велосипедисти голять ноги?!

miniГолити волосся на ногах - звична справа в світі велоспорту, як для професіоналів, так і для любителів. Суворого правила голити ноги чи ні - не існує. Відверто кажучи, вагомих доводів робити це, окрім як заради традиції та особистих уподобань, теж немає. Рішення голити ноги - ваша особиста справа. Ось кілька причин, які можуть роз'яснити, чому велосипедисти все ж голять ноги.

 

 

200 км на велосипеді за 16 годин?!

mini200 км на велосипеді за 16 годин?! Реально! Якщо раптом у вас виникне ідея, подолати відстань у 100, 150, 200 км за день - це можливо. Головне - віра у свої сили, складений маршрут та правильний план харчування.

Для того, щоб без наслідків подолати таку відстань на велосипеді, потрібно підготувати трьох-етапний план: підготовка перед поїздкою; харчування в поїздці; відновлення сил після подолання шляху.

Дані рекомендації не претендують на універсальність. Оскільки в кожного свої потреби організму.

Friday the 21st. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!