Велосипед в сумці

velo sumca miniНевелика індійська компанія «Lucid Design» розробила оригінальний і, практично, концепт велосипеда, який легко поміщається у звичайній сумці. На перший же погляд, перед вами звичайний велосипед. Звичайно, він виглядає досить легко і не обтяжений зайвими елементами. Тобто, дизайн вельми мінімалістичний. Проте, складно уявити, що такий велосипед легко може поміститися в цій невеликій шкіряній сумці коричневого кольору.

Золотий велосипед за $400 000

miniБританська фірма Goldgenie презентувала один з найдорожчих в світі велосипедів. Абсолютно всі деталі цього шалено дорогого транспортного засобу покриті золотом в 24 карата, а деякі частини ще й прикрашені справжніми діамантами.

Якщо ви зважитеся на придбання такої дивини, то можете опціонально дозамовити прикраси керма або сідла певною кількістю діамантів. Природно, це здійснюватиметься за додаткову плату.

Таємниця велосипеду 1938 року

miniУ далекому, тепер вже 1938 році, відомий у Радянському Союзі і поза його межами Харківський велосипедний завод, в 1 екземплярі випустив ретро-велосипед. Він був зроблений на замовлення дуже впливової людини того часу. Ім'я ж цієї людини та правди стало відомо лише нещодавно, при розкритті таємних архівів КГБ. Стало відомо, що таємним шанувальником замовленого велосипеду виявився Йосип Віссаріонович Джугашвілі (більш відомий під псевдонімом - Сталін).

Велосипед за $1 000 000

miniУнікальний проект було реалізовано спільними зусиллями працівників компанії «The House of Solid Gold» та відомого конструктора-розробника Дена Булла (Dan Bull). Останній відомий за брендом «Iditabike».

Меру Лондона зробили зауваження

mer londona velosipedistМер Лондона, відомий як найдемократичніший політик у виборі засобів пересування, отримав зауваження за порушення ПДР. На відміну від більшості політиків, які надають перевагу службовому транспорту, Борис Джонсон користується звичайним велосипедом. Тверезо сприймає критику з боку населення щодо порушень ним правил дорожного руху. Можливо про вчинене правопорушення ніхто б і не дізнався, якби не цікавий випадок.

 

Friday the 21st. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!