Поїздки під класичну музику

pokatushka pid muzuky1На сторінках інтернет-видань прочитав про те, що під час прогулянок, ранкових та вечірніх тренувань, пробіжок та фізичних навантажень рекомендують слухати музику. Воно і не дивно, адже той, хто це написав, має факти та докази тому. Варто лише згадати, як вчені проводили досліди на воді. Фахівці свого діла вмикали рок, метал, класичну музику, і потім, після прослуховування композиції, під мікроскопом дивилися на склад води. Було встановлено, що важка музика негативно впливає на природний склад води, а саме спотворює її сполуки.

Путь велосипеда в 210 лет!

bike artamonovaВелосипед – двух- или, реже трехколесная машина для передвижения с приводом от педалей. Различают дорожные велосипеды, спортивные, для перевозки небольших грузов и другие.

Первый велосипед с педалями и рулем был построен в России крепостным кузнецом Артамоновым. Именно на нем первый велосипедист прикатил от Верхотурья на Урале в Москву. Путь в оба конца составил 5 тыс. км. Боле чем на полвека уральский механик опередил техническую мысль того времени. Толпа людей, собравшихся на Ходынском поле, с изумлением наблюдала за удивительной двухколесной тележкой Артамонова. Тот далекий теперь уже день – 15 сентября 1801 года – и считается «днем рождения» велосипеда. Судьба тележки Артамонова оказалась печальной: она была присоединена к царской коллекции редкостей и вскоре забыта.

Велосипедисти голять ноги?!

miniГолити волосся на ногах - звична справа в світі велоспорту, як для професіоналів, так і для любителів. Суворого правила голити ноги чи ні - не існує. Відверто кажучи, вагомих доводів робити це, окрім як заради традиції та особистих уподобань, теж немає. Рішення голити ноги - ваша особиста справа. Ось кілька причин, які можуть роз'яснити, чому велосипедисти все ж голять ноги.

 

 

200 км на велосипеді за 16 годин?!

mini200 км на велосипеді за 16 годин?! Реально! Якщо раптом у вас виникне ідея, подолати відстань у 100, 150, 200 км за день - це можливо. Головне - віра у свої сили, складений маршрут та правильний план харчування.

Для того, щоб без наслідків подолати таку відстань на велосипеді, потрібно підготувати трьох-етапний план: підготовка перед поїздкою; харчування в поїздці; відновлення сил після подолання шляху.

Дані рекомендації не претендують на універсальність. Оскільки в кожного свої потреби організму.

SRAM вкладає кошти в благодійність

mini_sram_blagodiySRAM - одна з найбільших американських компаній по виготовленню обладнання для велосипедів збирає кошти для покращення життя на континенті Африки. Якщо ви ентузіаст велосипеду, то частенько бачили різного роду вироби з атрибутикою велосипедів. Це і браслети, і подарункові суверніри, годинники, кільця. Саме у цьому напрямку вирішила розпочати свою благодійну діяльність компанія SRAM у 2011 році. На думку компанії прийшла наступна ідея. Якщо 50-ти відомим художникам по всьому світу дати коробку зі 100-та високоякісними компонентами та попросити їх створити шедевр. Виготовлені вироби були представлені на виставці у Чикагській галереї - штаб-квартирі компанії, а також на виставці в Лас-Вегасі.

Wednesday the 24th. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!