Золотий велосипед за $400 000

miniБританська фірма Goldgenie презентувала один з найдорожчих в світі велосипедів. Абсолютно всі деталі цього шалено дорогого транспортного засобу покриті золотом в 24 карата, а деякі частини ще й прикрашені справжніми діамантами.

Якщо ви зважитеся на придбання такої дивини, то можете опціонально дозамовити прикраси керма або сідла певною кількістю діамантів. Природно, це здійснюватиметься за додаткову плату.

Таємниця велосипеду 1938 року

miniУ далекому, тепер вже 1938 році, відомий у Радянському Союзі і поза його межами Харківський велосипедний завод, в 1 екземплярі випустив ретро-велосипед. Він був зроблений на замовлення дуже впливової людини того часу. Ім'я ж цієї людини та правди стало відомо лише нещодавно, при розкритті таємних архівів КГБ. Стало відомо, що таємним шанувальником замовленого велосипеду виявився Йосип Віссаріонович Джугашвілі (більш відомий під псевдонімом - Сталін).

Велосипед за $1 000 000

miniУнікальний проект було реалізовано спільними зусиллями працівників компанії «The House of Solid Gold» та відомого конструктора-розробника Дена Булла (Dan Bull). Останній відомий за брендом «Iditabike».

Меру Лондона зробили зауваження

mer londona velosipedistМер Лондона, відомий як найдемократичніший політик у виборі засобів пересування, отримав зауваження за порушення ПДР. На відміну від більшості політиків, які надають перевагу службовому транспорту, Борис Джонсон користується звичайним велосипедом. Тверезо сприймає критику з боку населення щодо порушень ним правил дорожного руху. Можливо про вчинене правопорушення ніхто б і не дізнався, якби не цікавий випадок.

 

Продаж велосипедів перевищив продаж авто

miniПродажі велосипедів в Європі обігнали продажі машин. Тепер кожен велосипедист може з гордістю сказати, що він повноправний "господар на дорозі" в повному розумінні слова. В країнах Євросоюзу продається дедалі більше велосипедів, ніж автомобілів. На думку фахівців, цьому процесу сприяв активний ріст безробіття та економічна криза. Оскільки ріст цін підвищується на бензин та автомобілі, споживачі знайшли вихід - велосипед. Тепер автомобільні концерни підраховують збитки, а європейці - кількість заощаджених коштів в гаманці.

 

Wednesday the 24th. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!