Велопарад Дідів Морозів - 2015.

miniВсім привіт! Вітаю з наступаючим днем Святого Миколая та Новорічними святами, які наступають вже на п'яти:). З приходом Нового року велосипедисти традиційно відмічають Велопарад Дідів Морозів. Вінницькі велосипедисти відсвяткують свій п'ятий, ювілейний велопарад. В Бердичеві ж, захід відбудеться вже втретє.

Приєднуйтеся!!! Зустріч відбудеться 3 січня 2015 р. в Бердичеві. Місце зустрічі незмінне - площа Центральна, 1 (Міськвиконком). Мета заходу - привернення уваги громадськості до велосипеду, його користі для здоров'я, водіїв авто до велосипедистів, як повноправних учасників дорожнього руху, проведення часу у колі однодумців.

Звіт "Велопарад Дідів Морозів - 2015"

Детальніше...

Самые дорогие велосипеды

miniМерседес стоит 40 000$ и весит 2 тонны, значит, 1 кг мерседеса стоит 20$. Спортивный велосипед стоит 1500$ при весе 7 кг, стоимость 1кг – 200$. Вывод – велосипед дороже Мерседеса в 10 раз! Несмотря на то, что велосипед, как средство передвижения, изобрели еще в XIX веке, пережитком прошлого он не стал. Люди из многих развитых европейских стран предпочитают «передвигаться» по городу не на автомобилях, а на экологически безопасных "двухколесных друзьях". К тому же в мире произошло такое “важное” событие – компания The House of Solid Gold выпустила самый дорогой в мире велосипед – Gold Extreme Mountain Bike, стоимостью 1 миллион долларов.

Змагання Mini DH "МАЛЯТКО"

miniПонад два місяці будівництва, декілька десятків стволів дерев, сотні годин праці, 8 велосипедистів, байдуже скільки коштів і... 21 вересня, у Неділю, відбудеться урочисте відкриття екстрим-траси miniDH "Малятко". На честь відкриття в Бердичеві пройдуть перші змагання з miniDH за участю велосипедистів з Бердичева, Вінниці, Києва, Житомира та ін. Переможець отримає все, в тому числі і цінний подарунок від спонсора!

Організатори змагань запрошують абсолютно всіх бажаючих, як учасників так і глядачів. Однак для учасників є певні вимоги - спеціальний велосипед та екіпіровка. Зараз траса доступна всім охочим. Приїжджайте, тренуйтеся, діліться враженнями, отримуйте позитивні емоції. Детальніше про змагання та елементи траси можна переглянути за посиланням нижче. До зустрічі на старті!

Детальніше...

5-ти річний ювілей

mini 5 rokivДоброго часу доби! 10-го травня 2014 року велоклуб Зіг-Заг відсвяткував свій маленький 5-ти річний ювілей. Місцем святкування одноголосно було обрано улюблене місце сотень вело- та туристів - Дениші. Воно, як і раніше, гостинно запрошує скелелазів, велосипедистів та туристів-кочівників. 66 кілометрів тернистого шляху буграми, вибоїнами, пересічною місцевістю та асфальтом і я з татом, приєдналися до Миколи, Олександра та Лери. Світлового дня було мало, аби смачно пообідати, полазити по скелям, закопати пляшку з посланням у майбутнє, згадати минулі пригоди, поговорити про майбутні плани. Свідком тих подій стала річка Тетерів. Саме під її плескіт, що доносився з дамби, ми, ну просто неймовірно відпочили. Тепер все по порядку.

Детальніше...

Велосипед в сумці

velo sumca miniНевелика індійська компанія «Lucid Design» розробила оригінальний і, практично, концепт велосипеда, який легко поміщається у звичайній сумці. На перший же погляд, перед вами звичайний велосипед. Звичайно, він виглядає досить легко і не обтяжений зайвими елементами. Тобто, дизайн вельми мінімалістичний. Проте, складно уявити, що такий велосипед легко може поміститися в цій невеликій шкіряній сумці коричневого кольору.

Wednesday the 24th. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!