5 лучших велосипедов Тур де Франс 2015

tur mini«Тур де Франс»— самая известная и престижная велосипедная гонка мира, проводимая уже более ста лет во Франции. Маршрут для гонки каждый раз выбирается новый и для каждого этапа требуется свой велосипед, как нельзя лучше подходящих для предложенных сложных условий. Давайте посмотрим на велосипеды, которые позволили своим хозяевам добиться весьма значительных успехов.

Одеська сотка - 2015.

100km odessa miniСуботнього ранку (04.04.15) в Одесі відбудеться старт традиційної гонки "Одеське велораллі 100 км за 10 годин". Захід об'єднує тисячі велосипедистів не лише всієї України, а й світу. Одеська сотка - це велопробіг протяжністю 100 кілометрів вздовж Поясу Слави, який присвячений річниці визволення Одеси від фашистських загарбників. Кожного року гонка дивує чисельністю учасників, адже їх кількість невпинно зростає. На даний момент очікується 4000 велосипедистів(!). На оф. сайті зареєстрованих - 1618, з них 946 велосипедистів з Одеси, 237 з Києва, інші - з різних міст України та інших країн.

Самые крутые велики

miniПроизводители и дизайнеры во всем мире не устают вновь и вновь изобретать велосипед. Первые в мире велосипеды были созданы из дерева. Но впоследствии этот материал был практически полностью заменен на металл и пластик. И вот история снова возвращается на круги своя — японский дизайнер Йоджиро Ошима разработал современный деревянный велосипед.

Революційний електричний велосипед nCycle

miniДва роки тому цей електричний велосипед був лише концептуальною роботою дуету дизайнерів, які вирішили показати свої ідеї в сервісі Behance. Час не стоїть на місці і проект наближається до реалізації. Зараз nCycle являє собою цілком робочий прототип, який не так давно став одним з головних прикрас найбільшої тематичної виставки «EuroBike 2014». За словами авторів, nCycle був задуманий, як втілення кращих автомобільних ідей, що відкидають абсолютно все непотрібне і залишають цілісність для електричного велосипеда. Головним чином, це відображено в рамі, яка, одночасно, містить в собі електричний резерв, необхідний, в разі втоми велосипедиста.

Перший у світі ескалатор для велосипедистів

miniНорвегія славиться своїм екологічним світоглядом, тому, кількість велосипедистів по всій країні дійсно вражає. Столицею ж велосипедної Норвегії вважається місто Тронхейм, де і з'явився перший велосипедний ескалатор.

Wednesday the 24th. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!