З Днем захисника України!

Сердечно вітаю Вас з нагоди свята - Дня захисника України!img

Сьогодні в кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив українську землю.
Тарас Шевченко говорив: "У своїй хаті - своя сила, і правда, і воля", - то маємо обов'язково шанувати тих, чий святий обов'язок - захищати свою хату, боронити свою правду - своєю силою і своєю волею.

Danny Macaskill "We Day Out"

danny-macaskill-s-wee-day-outБажаєте дізнатися, що робить Денні МакАскіл у свій вихідний день? Він просто з насолодою вивчає сільські пейзажі навколо Едінбурга:) Денні - майстер вуличної їзди на велосипеді, якого наслідують по всьому світу, опублікував свою нову роботу. Вдалого перегляду!

З Днем Незалежності України!

1440055652 nezalegnistШановні друзі!

Від імені колективу ГО "Бердичівський велоклуб Зіг-Заг" і від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-ї річниці Незалежності України! Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Святкуючи разом з вами, від душі бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє України!

З повагою, голова ГО "БВ Зіг-Заг" Міщенко М.В.

У Львові покажуть стрічку М. Маречека

mini11223322Асоціація велосипедистів Львова запрошує на перегляд д/ф 2009 р. про Мартіна Маречека з Праги, у якому через увесь хронометраж проходить життєва драма головного героя фільму - активіста, який боровся із автомобілеорієнтованою системою у Чехії та врешті-решт сам загинув від авто, будучи на велосипеді.

Денні МакАскіл знову на коні!

dannyІ знову  Денні МакАскіл порадував глядачів своїми витівками. Цього разу 30-ти річний гонщик виїхав на "Весняну розкатку:) -Aviemore Spring. Відео одного з найкращих стріт-гонщиків світу зібрало близько півмільйона прихильників.  Перед переглядом відео пристігніть шолом:)

Friday the 21st. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!