Danny Macaskill "We Day Out"

danny-macaskill-s-wee-day-outБажаєте дізнатися, що робить Денні МакАскіл у свій вихідний день? Він просто з насолодою вивчає сільські пейзажі навколо Едінбурга:) Денні - майстер вуличної їзди на велосипеді, якого наслідують по всьому світу, опублікував свою нову роботу. Вдалого перегляду!

Денні МакАскіл знову на коні!

dannyІ знову  Денні МакАскіл порадував глядачів своїми витівками. Цього разу 30-ти річний гонщик виїхав на "Весняну розкатку:) -Aviemore Spring. Відео одного з найкращих стріт-гонщиків світу зібрало близько півмільйона прихильників.  Перед переглядом відео пристігніть шолом:)

Happy Birthday, Zig-Zag!

d4abdf824b7540eb57e0863440bba576Друзі привіт! Здається, тільки вчора Олександр та Ігор відвідали Шепетівку на велосипеді.:) А сьогодні вже 7 років, як розпочав свою діяльність Бердичівський велоклуб Зіг-Заг. За ці роки було багато приємних знайомств, подорожей, моментів, подій, заходів.

Але найбільший здобуток це Ваше визнання та підтримка. Дуже багато часу знадобилося, щоб зрозуміли ви і я, наскільки це все важливо та серйозно. Маю надію, що цей 7-ми річний рубіж стане великим кроком вперед. І в майбутньому всі перешкоди долатимуться просто та легко. А двері всюди для нас будуть завжди відчиненими.:) Окрема подяка тим, хто завжди був поряд та вірив у все, що ми робимо, ви і самі знаєте хто це. Продовження читайте на форумі: Happy Birthday, Zig-Zag!

 

Каскадія. Неймовірні пригоди Денні МакАскіла.

miniДрузі, Денні Макаскіл, велосипедист, тріаліст та віртуозний екстремал поповнив свою колекцію ще одним відео - Каскадія. Ідея створення з'явилася ще задовго до зйомок, два роки тому. Саме тоді компанія GoPro запропонувала Денні допомогу над проектом і він погодився. Хороші погодні умови, блакитне небо і пагорби, на яких розташувалися будиночки з пласким дахом, з першого ж погляду надихнули. Зйомка відбувадась у сонячному Лас-Пальмасі, Іспанія.

12 креативных велосипедов

miniВсем известна фраза: "Не будем изобретать велосипед". Действительно ли все, что касается велосипедов уже придумано? Авторы следующих проектов доказывают, что все совсем не так!

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!