Хороший сайт о Joomla 3: http://joomla3x.ru/.Много расширений и шаблонов Joomla

Шосе

300 км за 24 години

Дуже сміливий маршрут, який я планував проїхати, але так і не вдалося реалізувати плани в життя. Поки що...

Можуть виникати проблеми з питною водою. Але по дорозі трапляються села, гадаю, в них є хоча б одна криничка. Маршрут може похвалитися кількістю заправок, які не несуть для велосипедиста жодної користі. Але придбати воду майже за подвійною ціною та харчі в них можна. Це дуже зручно, якщо є природне бажання взяти в дорогу мінімум, а по дорозі заїхати на заправку, перепочити та поїсти.

Бердичів-Вінниця(86км)

На шляху до Вінниці можна завітати у Стрижавку (музей ВВВ та парк, рештки ставки Гітлера-Вервольф). Цікавий вріант заїхати Укрзалізницею у Вінницю, проїхати містом відмінними дорогами. Після чого вирушити до Бердичева через ставку Верфольф у нас. пункті Стрижавка.

Бердичів-Житомир(40км)

Ще рік-другий назад, дорогу в Житомир назвати шосейною було важко. Завдяки капітальному ремонту, дорогу було повністю відремонтовано. Але в одну сторону. Це дало змогу з вітерцем подолати 36-ти кілометровий маршрут за 1 годину 15 хвилин (мій результат). Цей напрям варто вибирати лише за те, що якість дороги може порівнятися хіба що з Бердичівською об'їздною. Тому рекомендую для поїздок на шосейному велосипеді.

Бердичів-об'їздна(25км)

Коло розігріву та тренувань. Підходить для вечірніх поїздок, тренувань, в тому числі, і на шосейних велосипедах. Об'їздна Бердичева, поки що, в хорошому стані, але вже, не у відмінному. Чудовий варіант для велосипедиста і водночас небезпечний. Тому раджу нею катати, впевненим в своїх силах. Маршрут середньої важкості у вигляді кола: 48% дистанції проходить центральними вулицями міста, 52% - траса. Воду краще брати з собою. Харчі можна купити у місті.

Бердичів-Червоне-Миролюбівка-Кодня-Бердичів(86км)

Один з самих цікавих та безпечних маршрутів для поїздок на шосері. Дорога місцями бита. Однак бувалі їздили неодноразово, проїхати можна.

Головні речі, які можуть цікавити велосипедиста щодо маршруту, який він обрав:

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!