Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Каскадія. Неймовірні пригоди Денні МакАскіла.

Категория: Новини
Создано 05.01.2016 Автор: Максим

miniДрузі, Денні Макаскіл, велосипедист, тріаліст та віртуозний екстремал поповнив свою колекцію ще одним відео - Каскадія. Ідея створення з'явилася ще задовго до зйомок, два роки тому. Саме тоді компанія GoPro запропонувала Денні допомогу над проектом і він погодився. Хороші погодні умови, блакитне небо і пагорби, на яких розташувалися будиночки з пласким дахом, з першого ж погляду надихнули. Зйомка відбувадась у сонячному Лас-Пальмасі, Іспанія.

Лас-Пальмас обрали ще й через те, що будинки знаходяться поруч один біля одного. Шлях подолання маршруту від пагорба до океану можна прокласти без зайвих проблем.

На запаморочливій висоті Денні поступово рухається дахами будинків, які знаходяться поруч один до одного. На фініші, за допомогою фронтфліпу головний герой опиняється в океані:). Завіса.

Особливу подяку творці висловлюють привітним господарям будиночків, які люб'язно надали можливість катати по дахах. Денні визнає, що робота над цим проектом далась важко. Але як бачимо, зусилля не були марними!

А взагалі, краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути! Приємного перегляду:)

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Wednesday the 24th. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!