Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Мартін Ештон (back on track)

Категория: Новини
Дата публикации Автор: Максим

miniПопри важку травму, яку Мартін Ештон отримав під час виступу в Сільверстоуні на Moto GP у 2013-му, він знову у сідлі велосипеду. Черговим відеосюжетом, про це повідомив Global Mountain Bike Network на свому каналі в ютуб.  Як і раніше, він радіє життю в оточеннні велосипедистів.

"Коли я опиняюся у сідлі, я отримую радість від поїздки та енергію. Свобода! Це відчувають всі велосипедисти, коли після тривалої перерви повертаються до катання."

 "Маю сумнів, що я зможу колись ходити, але принаймні, коли я сів на велосипед, я перестав бути тим хлопцем в інвалідному візку..."

Своїм прикладом він дає зрозуміти, що життя не закінчується, і навіть після падіння обов'язково повинен бути підйом! На цей раз Мартін вирішив проїхатися в колі своїх найкращих друзів: Блейка, Денні та Кріса на звичайному велосипеді.

Screen-Shot-2015-07-02-at-8 

"Як тільки вони штовхнули мене на старті, я більше не був тим хлопцем, в інвалідному візку: ми - чотири гірські велосипедисти, які їдуть разом, і нам було так весело. Це була найкраща поїздка в моєму житті. Дійсно найкраща! ".

maxresdefault1

До останнього здавалося, що він цього не зможе вже ніколи. Нагадаю, що два останніх райдери допомогли Ештону закінчити ролик Road Bike Party 2, який Мартін розпочав, але завершити завадила травма. Останнім часом Мартін міг собі дозволити кататись лише на трьохколісному велосипеді. Але щойно з'явилась можливість, він пересів на двохколісний. Це стало реальним завдяки спеціально обладнаному сидінні на велосипеді.

maxresdefault 

"Їдучи на гірському велосипеді знову відчуваю себе здоровим, ніби отримав що-небудь, що вища сила забрала. Я відчуваю, що я обдурив долю, відчуваю себе переможцем! "

 Mart-Ash

Від дати публікації на ютуб минуло лише 2 місяці, а відео вже переглянули 939 тисяч людей.  Можна лише здогадуватись скільки спроб та сил лишилось поза кадром.

Після знятого відео Мартін дав коментар:  "Я маю сумніви, що в майбутньому зможу ходити. Але поїздки на гірському велосипеді мені як і раніше доступні. Так чому ж я повинен відмовляти собі в цьому? Їзда на велосипеді для мене сенс життя, природна річ, як для людини піші прогулянки!"

Вийшла класна пригода, яка однозначно коштувала тих ризиків.:)

Що ж, життєлюбству та цілеспрямованості Мартіна можна лише позаздрити. Я ж від імені всього колективу Бердичівських велосипедистів бажаю здійснитися його мрії та сісти на велосипед фізично повноцінною людиною.

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Wednesday the 21st. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!