Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Одеська сотка - 2015.

Категория: Новини
Создано 03.04.2015 Автор: Максим

100km odessa miniСуботнього ранку (04.04.15) в Одесі відбудеться старт традиційної гонки "Одеське велораллі 100 км за 10 годин". Захід об'єднує тисячі велосипедистів не лише всієї України, а й світу. Одеська сотка - це велопробіг протяжністю 100 кілометрів вздовж Поясу Слави, який присвячений річниці визволення Одеси від фашистських загарбників. Кожного року гонка дивує чисельністю учасників, адже їх кількість невпинно зростає. На даний момент очікується 4000 велосипедистів(!). На оф. сайті зареєстрованих - 1618, з них 946 велосипедистів з Одеси, 237 з Києва, інші - з різних міст України та інших країн.

4 квітня 2015 року відбудеться 33-й за чисельністю велопробіг  Поясом Слави (11 монументів). Реєстрація для учасників доступна за декілька місяців і є дешевшою, ніж в день самого старту. Однак заряд позитивних емоцій вам гарантовано на цілий рік. Зі слів організаторів та учасників минулого заїзду Вас нагодують, не кинуть в біді на трасі, не дадуть померти від спраги. Головне не бути останнім, а то можна лишитися без обіду. Маршрут та кількість велосипедистів дають можливість позмагатися. Стати чемпіоном, якщо ви не професіонал, вам навряд чи вдасться. Рекорд минулого заїзду становить - 2 години 30 хвилин.

100km odessa

Як і кожний велосипедний захід, Одеське велораллі має цікаву історію заснування. Батьком гонки є Леонід Ржепижевський, який вперше організував її в  далекому 1982 році. На перший старт приїхало 84 велосипедисти, на другий - 250, а у 1986  році було  вже 940. Не дивно, що цей марафон став найбільш масовим в СРСР. Сотка об'єднує велосипедистів з різних країн. Цього року з українськими велосипедистами фініш пересічуть і предаставники з Росії, Сполучених Штатів, Японії, Польщі, Молдови, Німеччини та Швеції.

100km

Після кожних подоланих 100 кілометрів у гонці, учасник отримує військове звання. Таким чином після першої гонки учасник отримує звання рядового, другої - єфрейтора, третьої - молодшого сержанта. Кожного року "загін" поповнюється рядовими і "армія велосипедистів" більшає та міцнішає. Серед зареєстрованих склад налічує 795 рядових, 194 молодших сержанти, 113 сержантів,  47 старших сержантів, 327 єфрейторів, 19 старшин, 75 головнокомандуючих, 10 молодших лейтенантів, 20 лейтенантів, 4 майори, 2 підполковники, 1 полковник та 5 капітанів. Як бачимо серед велосипедистів служити до душі лише припало молодшим та старшим сержантам. Більшість рядових проходять строкову службу і їдуть додому:) Але в будь-якому разі, Одеса може пишатися своїм велосипедним військом.

І на останок лишається  побажати учасникам вдалої погоди та попутного вітру! Хай переможе найкращий, а інші - неодмінно отримають заряд позитиву!

Потеревенити, задати питання, поцікавитися результатами гонки та переглянути фото можна на нашому форумі!

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Sunday the 18th. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!