Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Взимку на вело #2. Обслуговування.

Категория: Технозона
Создано 07.12.2014 Автор: Максим

miniРекомендації щодо підготовки велосипеду та його обслуговування після поїздок. Мабуть не зайвим буде сказати, що будь-яка техніка, потребує догляду та обслуговування. А в зимовий час вона потребує його тим більше. Розглянемо особливості поїздок взимку. Якщо у вас є амортизуючі вузли, наприклад передня вилка, її потрібно підготувати до зими. Пружинно-еластомірні вилки потрібно перебрати та змастити зимовим мастилом. Воно повинно бути рідким, витримувати мінусові температури. Заводське мастило у вилці одразу дубіє, вилка перестає функціонувати. В багатьох книгах експериментатори радять Циатим - 201 або Циатим - 221.

 Перед виїздом на прогулянку взимку, рекомендую прочитати наступну статтю: Взимку на вело #1

pruzh elast

Різниця між першим та другим в ціні, 70 та 450 грн (за банку відповідно). Але останній кращий. Шукати краще в інтернеті, в магазинах свого міста знайти не вдалося. Після змащення пружин додайте 15 мл рідкого моторного мастила в кожні штани вилки. Насправді варіантів є безліч. Не рекомендовано змащувати салідолом, він одразу черствіє. Якщо вилка повітряна (air), рекомендовано її оживити за рахунок збільшення тиску.

Перед виїздом перевірте цеп. Зима - єдина пора року, коли можна не жаліти мастила. Рясно змастіть цеп, щоб він відштовхував вологу.

mastulo cep

На слизькій поверхні є велика можливість падінь. Вже ознайомилися з практикою правильного групування під час падіння!? Для запобігання травмування велосипед необхідно перезути у відповідні покришки. Спеціалізована резина коштує недешево, подекуди, як на автомобіль. Є різні варіанти підготовки гуми до зими. Мабуть, найголовніше - це ширина покришки та протектор. Діаметр покришки повинен бути не менше 2,1. Більший діаметр - краще, щонайменше це додає впевненості на поворотах. Для більшої безпеки руху можна між ободом та покришкою натягнути стяжки. Багато райдерів вкручують шурупи в дешеві базарні покришки.

ship1

З власного досвіду, рекомендую зробити плавнішими гальма. Практика показала, що падінь значно менше. На слизькій поверхні різкі гальма не допоможуть. Використовуйте одночасно два гальма, це додасть стійкості велосипеду. Для кращого щеплення з слизькою поверхнею потрібно приспустити колеса.

Після рясних опадів у вигляді снігу, комунальні господарства одразу беруться "швидше" розчистити дороги та тротуари. В бій зі снігом йдуть всі ефективні засоби: сіль, пісок, інші незрозумілі речовини. Всі ці засоби, в більшій мірі, шкодять вашому велосипеду.

Bike-Washing

Після прогулянки одразу потрібно вимити велосипед з шампунем чи милом, після чого насухо витерти. Бережіть себе, велосипед та будьте здорові!

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Sunday the 18th. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!