Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Таємниця велосипеду 1938 року

Категория: Новини
Создано 01.04.2014 Автор: Максим

miniУ далекому, тепер вже 1938 році, відомий у Радянському Союзі і поза його межами Харківський велосипедний завод, в 1 екземплярі випустив ретро-велосипед. Він був зроблений на замовлення дуже впливової людини того часу. Ім'я ж цієї людини та правди стало відомо лише нещодавно, при розкритті таємних архівів КГБ. Стало відомо, що таємним шанувальником замовленого велосипеду виявився Йосип Віссаріонович Джугашвілі (більш відомий під псевдонімом - Сталін).

Підтвердженням тому є фотографія власника велосипеда. Ще в документі ведеться мова про те, що над виготовленням велосипеду працювали 2.5 роки найкращі майстри Радянського Союзу та Америки. Не дивлячись на те, що вага велосипеду складала 30 кг, їздити на ньому було престижно, адже він був єдиним у світі. Велосипед був оздоблений цінними металами, такими як платина, золото, срібло і обійшовся власнику в 100 рублів золотом. (Ціна 10-х білоруських тракторів того часу)

4f25cd2910f4

Подейкують, що після кількох поїздок вождя на велосипеді, у Харкові почала швидко розвиватися велосипедна інфраструктура: будуватися парковки та велодоріжки. Будівництво у Харкові Сталін взяв під свій контроль, а також заклав план розвитку в 3-тю пятирічку. Ось так подякував вождь за подарунок від Харківського велосипедного заводу.

Після смерті "батька Народів" подальша доля велосипеду невідома. Ширилися чутки, що велосипед привласнив хтось з найближчого оточення. Можливо на цьому велосипеді хтось їздить і до цього часу, навіть не підозрюючи про його виникнення та історію.

З.І. Цікавий факт: оскільки вождь пролетаріату мав проблеми зі здоров'ям, лікарі категорично забороняли йому поїздки на велосипеді, чим Сталін був дуже не задоволений. Але відмовити собі у задоволенні катнути Червоною площею він не міг! :)

Коментарі:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tuesday the 23rd. (C)zig-zag.org.ua ---> При взятті матеріалів, фотографій з сайту, активний лінк обов'язковий!